ОБЛАСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННО-АНАЛИТИЧЕСКИЙ ЕЖЕНЕДЕЛЬНИК
                    


  РекламаФольклор Сіверщини у Львові гідно представив шосткинський "Любисток"

"Княжа династія" – така гордівлива та поетична назва Міжнародного дитячого фольклорного фестивалю, що пройшов у Львові з 30 травня по 3 червня. Сумщину представляв наш шосткинский "Любисток" Центру естетичного виховання "Юність", який показав народні звичаї та обряди північного регіону України.

Своїми враженнями поділилася керівник ансамблю "Любисток" Татьяна Стегайло:

– Кожного разу, готуючись до участі в конкурсі, ми намагаємося за короткий конкурсний час показати і побутовий обряд, і народний танець, і звичайно ж музичний фольклор. На "Княжій династії" учасники нашого колективу показали обряд "Весна скресла – Великдень принесла" з весінніми старовинними іграми, хороводами та веснянками.

Нашу майстерність високо оцінили. Для молодшої групи "Любистка" це був перший виїзд на Міжнародний фестиваль, і він увінчався успіхом. Діти привезли додому диплом лауреата та спеціальний приз глядацьких симпатій.

Учасники ансамблю були в захопленні не тільки від фестивалю, але й від екскурсій по старовинному та унікальному Львову, від знайомства з новими друзями з різних куточків України, Білорусі, Болгарії та Польщі.15.06.2007 11:15

Источник: газета "Перекресток" http://perekrectok.com.ua


МЫ в социальных сетях:This project was supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy, Kyiv. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government Проект здiйснено за пiдтримки "Фонду розвитку українських ЗМІ" Посольства США, Київ.
Погляди авторiв не обов'язково збiгаються з офiцiйною позицiєю уряду США.


Content © Еженедельник "Перекресток"