ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

9 вересня Шостка прощатиметься з Сергієнко Костянтином Олександровичем


9  вересня 2017 року   Шостка прощатиметься з Сергієнко Костянтином  Олександровичем. Траурні заходи відбудуться в Центрі культури та дозвілля, вул. Садовий бульвар, 13.

Церемонія прощання розпочнеться об 11.00.

12.00 – церковна панахида

13.00 – траурна хода


 

Про послуги щодо проставлення апостиля на території України


Гаазька Конвенція 1961 року встановила досить зручний  спосіб оформлення документів для подальшого їх використання за кордоном. 


 

«Всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!» – формує нову правову культуру у суспільстві.»


Ірина СВИСТУН, начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області. Представлений Міністерством юстиції України загальнонаціональний проект «Я маю право!» динамічно поширюється і на Сумщині.


 

У Шостці оголошено траур


У відповідності до розпорядження міського голови від 07.09.17 "Про оголошення днів трауру з 07 по 09 вересня 2017 року",  7 - 9 вересня 2017 року в Шостці  оголошено траурними днями  у зв’язку з загибеллю військовослужбовця – шосткинця, бійця 13 батальону, 58-ї бригади Збройних Сил України Сергієнко Костянтина Олександровича, який героїчно загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у ході проведення  антитерористичної операції.


 

В зоні АТО загинув шосткинець


6 вересня  2017 року   в зоні проведення АТО героїчно загинув наш земляк – шосткинець, захисник України,  Сергієнко Костянтин Олександрович , 1978 року народження.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним і близьким.  Вічна пам’ять Герою – шосткинцю і вічна слава!


 

До уваги шосткинців!


З 6 вересня збільшилася кількість  звернень жителями мікрорайона  Капсуль  до інфекційного відділення Шосткинської   ЦРЛ з наступними   симптомами : висока температура , діарея та блювота.  

Зараз проводиться комплексне дослідження та виявлення  причини цих симптомів  спеціалістами Шосткинського міськрайонного відділення ДУ «Сумський обласний лабораторний центр  Держсанепідемслужби в Сумській області»  та   Управління Держпродспоживслужби в м. Шостці. Проведено  засідання  міської  комісії з  питань комісії з питань техногенно -екологічної безпеки

Шановні шосткинці!  Якщо у вас або у ваших близьких є подібні симптоми - обов’язково звертайтеся   до лікарні. Дотримуйтеся  правил особистої  та санітарної гігієни, здійснюйте  провітрювання  та  прибирання   житлових та виробничих приміщень з використанням миючих та дезінфікуючих засобів.

 

 


 

У Шостці відбудеться захід в рамках акції "Велика Українська хода"


9 вересня у Шостці  з 12.00 до 20.00   на центральній міській площі (вулиці Садовий бульвар), будуть розгорнуті 700 метрів прапорів, зібраних з  різних  міст України та прапорів  бойових підрозділів, які відстоюють територіальну цілісність і  незалежність України у зоні АТО.

Акція «Велика Українська Хода» проводиться на честь Героїв Майдану, Героїв АТО та заради миру і перемоги України. 


 

Анонс культурного життя міста 11.09.17-17.09.17 

В Україні збільшено аліменти


8 липня 2017 року набрав чинності закон України  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, що стосуються поліпшення захисту прав дитини на належне утримання", яке передбачає збільшення аліментів на дітей.


 

Порядок надання населенню субсидій. Підстави для припинення надання раніше призначеної субсидії


Консультує Міністр юстиції України Павло Дмитрович Петренко

89    90    91    92    93    94    95    96    97

 


%custom closeLinks()