ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У Шостці оголошено траур


У відповідності до розпорядження міського голови від 07.09.17 "Про оголошення днів трауру з 07 по 09 вересня 2017 року",  7 - 9 вересня 2017 року в Шостці  оголошено траурними днями  у зв’язку з загибеллю військовослужбовця – шосткинця, бійця 13 батальону, 58-ї бригади Збройних Сил України Сергієнко Костянтина Олександровича, який героїчно загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у ході проведення  антитерористичної операції.


 

В зоні АТО загинув шосткинець


6 вересня  2017 року   в зоні проведення АТО героїчно загинув наш земляк – шосткинець, захисник України,  Сергієнко Костянтин Олександрович , 1978 року народження.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним і близьким.  Вічна пам’ять Герою – шосткинцю і вічна слава!


 

До уваги шосткинців!


З 6 вересня збільшилася кількість  звернень жителями мікрорайона  Капсуль  до інфекційного відділення Шосткинської   ЦРЛ з наступними   симптомами : висока температура , діарея та блювота.  

Зараз проводиться комплексне дослідження та виявлення  причини цих симптомів  спеціалістами Шосткинського міськрайонного відділення ДУ «Сумський обласний лабораторний центр  Держсанепідемслужби в Сумській області»  та   Управління Держпродспоживслужби в м. Шостці. Проведено  засідання  міської  комісії з  питань комісії з питань техногенно -екологічної безпеки

Шановні шосткинці!  Якщо у вас або у ваших близьких є подібні симптоми - обов’язково звертайтеся   до лікарні. Дотримуйтеся  правил особистої  та санітарної гігієни, здійснюйте  провітрювання  та  прибирання   житлових та виробничих приміщень з використанням миючих та дезінфікуючих засобів.

 

 


 

У Шостці відбудеться захід в рамках акції "Велика Українська хода"


9 вересня у Шостці  з 12.00 до 20.00   на центральній міській площі (вулиці Садовий бульвар), будуть розгорнуті 700 метрів прапорів, зібраних з  різних  міст України та прапорів  бойових підрозділів, які відстоюють територіальну цілісність і  незалежність України у зоні АТО.

Акція «Велика Українська Хода» проводиться на честь Героїв Майдану, Героїв АТО та заради миру і перемоги України. 


 

Анонс культурного життя міста 11.09.17-17.09.17 

В Україні збільшено аліменти


8 липня 2017 року набрав чинності закон України  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, що стосуються поліпшення захисту прав дитини на належне утримання", яке передбачає збільшення аліментів на дітей.


 

Порядок надання населенню субсидій. Підстави для припинення надання раніше призначеної субсидії


Консультує Міністр юстиції України Павло Дмитрович Петренко


 

Долаючи відстані: мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги працюють у Шосткинському районі


Всеукраїнський проект «Я маю право!» активно шириться населеними пунктами Сумської області. Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги Головного територіального управління юстиції 5 вересня працювала у Гамаліївській сільській раді Шосткинського району, центром якої є старовинне, з глибоким історичним корінням, село Гамаліївка. 

 


 

До уваги шосткинців! КП ВУВКГ "Водоканал" повідомляє про відключення води на деяких вулицях


У зв'язку з ремонтними роботами на водопровідних мережах 7 вересня 2017 року з 08.30 до 19.00 буде відключено водопостачання наступних будинків: 


 

Відбудеться чергове засідання виконкому


5 вересня  2017 року  о 14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради. 

84    85    86    87    88    89    90    91    92

 


%custom closeLinks()