ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Сумській області очікується різка зміна погодних умов


Після періоду холодної, без опадів погоди в зв’язку з виходом циклону із західної України на території Сумської області 4 лютого очікується різка зміна погодних умов: вночі сильний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу, вранці та вдень місцями сильне налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Температура повітря підвищиться вночі до 1-60 морозу, вдень від 30 морозу до 20 тепла.

 5-6 лютого пройде невеликий сніг. Температура вночі 3-80 морозу, вдень 1-60 морозу.

7 лютого опади припиняться. Температура повітря протягом доби 7-120 морозу.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 06.02.17 - 12.02.17 

Ухвалено види безоплатних суспільно-корисних робіт для виконання адміністративного стягнення та кримінального покарання у вигляді громадських робіт


Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні виконкому. Передбачено наступні  види види безоплатних  суспільно корисних  робіт: 


 

Виконком затвердив рішення "Про використання електронної системи Prozorro в місті Шостка"


Рішення  виконкому "Про використання електронної системи Prozorro в місті Шостка" прийнято відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015  № 922-VIII та з метою забезпечення прозорості та відкритості закупівель. 


 

Міський голова висловив вдячність всім небайдужим шосткинцям


Під час  засідання виконкому, міський голова  Микола Нога подякував всім шосткинцям, хто допоміг відправити гуманітарну допомогу у місто Авдіївку Донецької області. Міський голова зазначив, що робота в цьому напрямку буде продовжена до стабілізацій ситуації.


 

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ


3 лютого 2017 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. На  засіданні були присутні керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста, міські ЗМІ. Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 24 питання.


 

Легалізація заробітної плати та веб-портал, як засіб контролю за соціальними внесками


Ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, виявлення фактів, що негативно впливають на гарантії пенсійного та соціального забезпечення застрахованих осіб - одне із завдань Пенсійного фонду України.

 


 

6 ЛЮТОГО РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ЗНО-2017


Реєстрація на проходження зовнішнього незалежного оцінювання триватиме до 17 березня 

 

«З 6 лютого за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру (testportal.gov.ua), охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Це можна зробити самостійно або звернутися до пункту реєстрації, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА. – На Сумщині пункти реєстрації відкриті на базі вищих навчальних закладів у містах Суми, Глухів, Ромни та Конотоп. Реєстрація на ЗНО-2017 триватиме до 17 березня».


 

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!


Відділ ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради просить мешканців міста, які мали розбіжності в персональних даних на минулих виборах або були відсутні в списках виборців звернутися до відділу.


 

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД СУМЩИНИ НА ШЛЯХУ ДО АВДІЇВКИ


Увечері 1 лютого до постраждалого міста, де залишились без тепла та світла понад 17 тисяч жителів, з яких 2,5 тисяч дітей, наша область направила близько 30 тонн речей першої необхідності

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО подякував всім, хто не залишився осторонь та долучився до доброї справи, і зазначив, що всього в Авдіївку прямують 3 вантажних автомобілі, один з яких везе дизельне паливо.

82    83    84    85    86    87    88    89    90

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)