ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці наявні всі умови для створення госпітального округу


Під час апаратної наради міський голова Микола Нога зазначив, що медичні заклади міста відповідають вимогам для  створення госпітального округу в м. Шостка.

За інформацією головного лікаря ЦРЛ Олега Штогрина, серед  умов створення госпітального округу є  наявність спеціалізованих та висококваліфікованих служб , яких має бути не менше 8 . На сьогодні в місті стаціонарна допомога надається по 19 напрямкам, з них 13 відділень  надають  офіційно міжрайонну допомогу.  Олег Штогрин повідомив, що реанімаційне відділення ЦРЛ  визнано кращим в області. До того ж в  Шостці  існує потужна діагностична база при лікарні, працює обласний діагностичний  центр.  Планується придбання магнітно-резонансного томографу. 


 

Шосткинцям роз’яснюють методику нарахування субсидій


За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення Антоніни Наймитенко, щочетверга з 11.00 по 12.00  в територіальному центрі соціального обслуговування (Горького, 4 ) проводяться  практичні заняття  для  всіх бажаючих мешканців міста з роз’яснення законодавства та методики нарахування житлових субсидій  та інших видів державних допомог. 


 

Апаратна нарада 30.01.17


30 січня 2017 року під керівництвом  міського голови Миколи Ноги відбулася  чергова апаратна нарада.  Про роботу  відділу комунальної власності в 2016 році доповіла

в.о. начальника відділу  Людмила Нагорна.

  


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 30.01.17 - 05.02.17 

29 січня - День пам'яті героїв Крут


Трагічна загибель студентського загону під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

 


 

В/Ч 3022 взяла участь у флешмобі на підтримку воїнів - учасників збройних конфліктів


27 січня військвослужбовці в/ч  3022 взяли участь у всесвітньому флешмобі на підтримку воїнів - учасників збройних конфліктів # 22PushUpChallenge  та передали естафету в\ч 3021 м.Дніпро. 

22 Pushup Challenge — флешмоб, започаткований в США в 2016 році, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Учасники флешмобу протягом 22 днів віджимаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою і передають естафету далі.


 

АФІША ЗАХОДІВ В ЦЕВ


Афіша Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради:


 

Арт-центр працює без перерви та вихідних!


Змінено час роботи Шосткинського  Арт-центру.  Заклад працює з 10.00 до 18.00 без перерви та вихідних. Завтра, 28 січня, Арт-центр "МістоАртШостка"  запрошує  о 15-00  всіх бажаючих  поспілкуватися та обговорити творчі питання.

"Давайте знайомитись! Творче оточення, нові обличчя, натхнення, плани на майбутнє, нові можливості... Поспілкуємося на різні теми, розглянемо варіанти, як зробити творчість справою свого життя. Чекаємо на Вас 28 січня о 15-00 в Арт-центрі "МістоАртШостка" за адресою: вул.Миру, 14, м.Шостка" - таке запрошення розміщено на сторінці Арт - центру у Фейсбуці.


 

Радість буття


26 січня у виставковій залі музею відкрилася об'єднана персональна художня виставка в минулому вихованок художнього відділення Дитячої школи мистецтв, а нині - студенток Національної Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури, -  Кристини Янушко, Олени Лобеєвої та Аліни Онищенко. Юні майстрині вперше презентували свої роботи на розсуд глядачів.


 

СЬОГОДНІ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ


Сьогодні, 27 січня,   відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Співавторами цього документа виступили 100 держав світу. Він розроблений в пам'ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році.

81    82    83    84    85    86    87    88    89

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)