ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

План спортивно -масових заходів на 27- 28 травня в м. Шостка 

В Шостці презентовано електронну платформу медичних послуг


25 травня 2017 року  в виконкомі Шосткинської міської ради  презентовано електронну платформу медичних послуг Шосткинської центральної  районної лікарні. Адреса сайту  -  http://med.shostka.in/  .  Наразі сайт працює у тестовому режімі.  За допомогою  цього сервісу пацієнт зможе дізнатися години прийому лікарів, записатися на прийом лікаря онлайн, задати питання, отримати іншу довідкову інформацію. 

Детальніше  про можливості сайту  http://med.shostka.in/  на  відео презентації:


 

ЄВРОПА ВАБИТЬ ТА ЧЕКАЄ


Послуги щодо проставлення апостиля -  спеціального штампу апостиляції, що робить документи чинними в усіх країнах-учасницях Гаазької конвенції, на території України з листопада 2015 року надають відділи державної реєстрації актів цивільного стану.


 

У Шостці розпочав роботу кабінет комп’ютерної магнітно-резонансної терапії


22 травня 2017 року в Шостці  розпочав роботу приватний кабінет  магнітно-резонансної терапії.  З відкриттям цього  кабінету  хворі шосткинці та жителі прилеглих районів зможуть пройти високоякісне обстеження за місцем лікування.  Кабінет МРТ розташований поруч з діагностичним центром, вул.Весняна (Урицького), 10 . За інформацією головного лікаря Шосткинської центральної лікарні Олега Штогрина, вартість обстеження на 30 % нижча,  ніж в обласному центрі. 

Відкриття кабінету  магнітно-резонансної терапії є  черговим кроком до створення госпітального округу у м. Шостка. 

 


 

Гаряча лінія 24.05.17


24 травня 2017 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  та у справах захисту населення від наслідків аварії  на ЧАЕС Ткаченко Ольга Олександрівна з питань цивільного захисту населення .

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ Звернення – пам’ятка до керівників установ і організацій та населення: електрострум


Електрична енергія – найбільш універсальна і зручна для використання форма енергії, але вона стає небезпечною для життя людини, якщо з нею неправильно й недбало поводитися. Без електроенергії неможливе культурне життя людини.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 22.05.17 - 28.05.17 

21 травня 2017 року - День пам’яті жертв політичних репресій


В цей день ми згадуємо кожного, хто став жертвою політичних репресій.


 

Оголошення про проведення громадських слухань


 

Фінансове управління Шосткинської міської ради повідомляє, що  31 травня 2017 року о 10-00 год. в приміщенні Центру естетичного виховання ( вул. Садовий бульвар, 11, третій поверх ) відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту рішення Шосткинської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік»

 


 

До Міжнародного дня сім’ї: Показники шлюбності у Сумській області


Починаючи з 1994 року в усьому світі країнами–членами ООН 15 травня відзначається День сім’ї, покликаний звернути увагу громадськості на проблеми сім’ї, оскільки шлюб і сім’я відносяться до надзвичайно важливих явищ суспільного життя. Шлюбність значною мірою пов’язана із рівнем соціально-економічних умов життя, охороною материнства та дитинства тощо. Збереження і збагачення шлюбно-сімейних традицій є важливою умовою подолання демографічної кризи.

 

80    81    82    83    84    85    86    87    88

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)