ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До сторіччя Української революції: Лютнева Шостка 1917


Українська революція, що розпочалась в умовах революційних потрясінь, стала самодостатнім історичним явищем із самобутніми рисами. Революція була процессом загальноукраїнським. В усіх регіонах розвивався національний рух, створювалися та діяли українські органи влади, політичні партії та інституції, відроджувалася українська культура.

Які події відбувалися в Шостці 100 років назад - у дослідженні місцевого краєзнавця  В'ячеслава Кириєвського.


 

З 9 березня в Шостці проходить благодійна акція "Від серця до серця"


Щорічна благодійна акція «Серце до серця" триватиме по 09.04.2017 року. Цього року проводиться збір коштів придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору

Акція проводиться на  виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 02.03.2017 року № 117-ОД « Про проведення в області у 2017 році щорічної благодійної акції «Серце до серця».


 

Відбулась 8 сесія


15 березня  2017 року  під головуванням міського голови Миколи Ноги відбулось засідання 8  сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання. 


 

До уваги шосткинців! ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ


Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 15 березня   2017 року з 11.50 по 12.00  буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.


 

14 березня Україна вперше відзначатиме День добровольця


День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня.  День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. За відповідну постанову №4261 «Про встановлення Дня українського добровольця»[1] на пленарному засіданні українського парламенту проголосував 231 народний депутат.

 

Сьогодні, з нагоди Дня українського добровольця   в ЦЕВ "Юність" (вул. Свободи, 18) о 17.00  відбудеться урочистий захід. Вхід вільний! 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат березня місяця. Станом на 13.03.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 23060,37 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

Антимонопольний комітет: встановлення загальнобудинкових лічильників не позбавляє споживача права на встановлення індивідуального лічильника газу у власному помешканні


Сумське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України   надало рекомендації учасникам ринку послуг   з встановлення побутових приладів обліку газу: 

 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 13.03.17 - 19.03.17


"День добровольця",   14 березня, центр естетичного виховання «Юність» (вул. Свободи, 18), 17.00.


 

Привітання міського голови з 8 Березня


Дорогі жінки!

 

Від всієї душі вітаю вас  з чудовим весняним святом – 8 Березня!

Хай доля до вас буде щедрою і дарує вам радість кожного прожитого дня. Хай здійснюються всі ваші заповітні мрії і бажання.

Бажаю вам і вашим близьким миру і  благополуччя, гарного настрою і удачі.

 

З повагою

Шосткинський міський голова  Микола Нога

 


 

«Теплі» кредити від Ощадбанку відтепер за ставкою 17,99% річних


Ощадбанк знизив ставки за «теплими» кредитами для фізичних осіб.

Акумулюючи безпрецедентний  досвід в кредитуванні населення для утеплення житла, Ощадбанк вдосконалив програму «Ощадний дім». Цього року «теплі» кредити від лідера урядової програми стали ще доступнішими і вигіднішими.

77    78    79    80    81    82    83    84    85

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)