ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У мешканки Шостки швидкі тести підтвердили захворюваність на короновірусну інфекцію


Про це повідомляє міський голова Микола Нога на своїй сторінці в Фейсбук: "Важко писати інформацію. В нашому місті швидкі тести підтвердили захворюваність на короновірусну інфекцію жінки 34 років яка повернулась із Єгипту.#shostka #ukraine #coronavirüsü". 

Звертаємось до шосткинців із проханням  бути свідомими і  додержуватись карантину . Бережіть себе та близьких! Всім здоров'я і добра!


 

Shostka.in - Інтернет ринок "В Шостці" запрошує до співпраці!


Привіт друзі! Запрошуємо ініціативних жителів міста приєднатися та допомогти соціальному проекту "В Шостці" Shostka.in


 

Олег Штогрін: В Шостці 21 людина знаходиться на самоізоляції


Олег Штогрін: В Шостці 21 людина знаходиться на самоізоляції:


 

Звернення міського голови до шосткинців 

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України


Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.


 

НАЗК: більше половини декларацій кампанії-2020 вже подано до реєстру


Станом на 24 березня до Реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подано більше 573 тис. щорічних декларацій за 2019 рік. Очікується, що за весь період кампанії, яку в цьому році продовжено до 1 червня, до Реєстру буде подано близько 850 тис. документів.


 

Соціальний захист від Фонду в умовах карантину 

Начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко про соціальний захист населення в умовах карантину 

До уваги городян! Перелік міських автобусних маршрутів загального користування та кількість транспортних засобів, які працюють під час карантину


Перелік  міських автобусних маршрутів загального користування та кількість транспортних засобів, які працюють під час карантину: 


 

До уваги громадян! Прийом громадян у відділах ДРАЦС обмежено!


З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою з 12.03.2020 по 03.04.2020 встановлено карантин, прийом громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану обмежено на зазначений період.

 

5    6    7    8    9    10    11    12    13

 


%custom closeLinks()