ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Замість путівок громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відтепер виплачуватиметься грошова компенсація


З 1 січня 2018 набирає чинності пункт 24 Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854, яким передбачено, що за бажанням громадянина, віднесеного до категорії 1, одного із батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування або відпочинку виплачується грошова компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.


 

Увага! Голосування! Пропонуємо нові варіанти назв залу Шосткинського міського відділу ДРАЦС (Оновлено)


 З  4 грудня на офіційному сайті Шосткинської міської ради проходить голосування щодо офіційної назви  залу Шосткинського  міського  відділу  державної реєстрації актів цивільного стану .


 

Анонс культурного життя Шостки 25.12.17 - 31.12.17 

В’ячеслав Чорновіл: дорогами болю і боротьби


В Центральній дитячій бібліотеці організовано інформаційну викладку літератури  «Незгасаючий вогонь безсмертя», присвячену 80-річчю від дня народження видатного політика, журналіста, літературного критика, публіциста, борця за незалежність України – В’ячеслава Чорновола.  


 

Дітей -сиріт привітали з новорічнимим святами


21 грудня 2017 року в Шостці  дітей -сиріт привітали з новорічними святами. Організаторами  свята виступила  міжнародна благодійна організація « Сироти- наші діти».  Свято відбулось за підтримки посла Малайзії в Україні  Датук Аяуф Бачі , Шосткинської міської влади. Концертна програма була цікавою та змістовною. Дітей привітали голова благодійної організації Н.Уварова, посол Малайзії  Датук Аяуф Бачі, заступник міського голови Н.Сиваєва, директор з виробництва ПАТ "Бель Шостка Україна" Т.Яровий, Дід Мороз, Снігуронька, танцювальні колективи ЦЕВ управління освіти та співак Артур Боссо. Діти були щасливі та веселі!


 

До уваги керівників підприємств, голів профспілкових комітетітв!


У виставковому центрі "Іллінський" Сумської торго-промислової палати (м. Суми, вул. Іллінська,7А) з 2 по 6 січня 2018 року для дітей з інтерактивними іграми, розвагами з казковими героями біля ялинки, призами та подарунками.


 

Привітання міського голови з Днем Святого Миколая 

Шановні громадяни міста!


З настанням осінньо-зимового періоду Шосткинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) звертається до Вас з проханням не бути байдужими до людей, які опинилися в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання. В разі виявлення таких осіб просимо надавати інформацію про місце їх знаходження за телефонами:  5-37-38; 2-14-63

 або вул. Слобідська, 4;   вул. Горького, 4 а  (приміщення територіального центру)


 

Термін голосування за назву залу Шосткинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану продовжено по 26 грудня


Ремонт залу  урочистих подій Шосткинського  міського  відділу  державної реєстрації актів цивільного стану добігає кінця. В подальшому  планується використовувати це приміщення не лише для  церемоній укладання шлюбу, а і для проведення  інших урочистих подій. Шосткинцям пропонувалося   надати свої пропозиції щодо  офіційної назви  цього залу або проголосувати за надані варіанти.   

Опитування з цього питання  розпочалось 4 грудня  планувалося  по 13 грудня, було продовжено по 18 грудня. Повідомляємо, що термін голосування продовжено по 26 грудня.  Запрошуємо до участі.

 


 

Флешмоб "Я маю право в Шостці"


Ви знали, що зареєструвати дитину можна прямо у пологовому будинку, а одружитися – всього за добу? Саме про ці зручні сервіси Мін’юсту розповідали спеціалісти юстиції Сумщини громадянам з усієї області під час оригінальних флешмобів. Ми працюємо для вас!

76    77    78    79    80    81    82    83    84

 


%custom closeLinks()