ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Привітання міського голови з Новим Роком


Шановні шосткинці!
 
Від усього серця вітаю вас  з Новим  2018 Роком  та Різдвом Христовим!

 31.12.2017 22:43 / / Комментарии (0)

 

Анонс культурного життя Шостки на 01.01.18 - 07.01. 18 

Афіша заходів дитячої бібілотеки на зимові канікули


Не знаєте чим зайнятися на зимових канікулах? Запрошуємо до бібліотеки!


 

Українська революція:віхи історії 

На Сумщині СБУ блокувала контрабанду товарів на шість мільйонів гривень


Співробітники управління Служби безпеки України у Сумській області спільно з прикордонниками затримали у Краснопільському районі чотири вантажівки з промисловими та продуктовими товарами на суму майже шість млн. грн., частину з яких зловмисники контрабандним шляхом ввезли в Україну, а іншу в такий же незаконний спосіб намагалися перемістити в Росію.


 

Відбулась презентація книги "Сумщина в боротьбі"


27 грудня  в центральній міській бібліотеці відбулась презентація книги Віктора Моренця зі Львова, Юрія Юзача  із Прилук та уродженця Сумщини Романа  Коваля «Сумщина в боротьбі».  На сторінках видання – 120 біографій, історій та спогадів людей, які брали участь в Українській революції 1917-20-го років.

Серед сумчан, борців за волю України, було чимало творців української культури – письменників, композиторів, музикантів, акторів, журналістів, редакторів, інженерів, громадських діячів …
«Цією книжкою, – написав у передмові автор Роман Коваль, – ми повертаємо в нашу свідомість шляхетних особистостей, які відстоювали у кривавій війні з російським окупантом право нашого народу вільно жити на своїй землі».

З книгою «Сумщина в боротьбі» можна ознайомитися в бібліотеці ім.Л.Толстого.

Докладніше на відео: 


 

В Шостці презентують книгу Романа Коваля "Сумщина в боротьбі"


27 грудня 2017 року  об 11.30 в Центральній міській бібліотеці (вул. Миру,11)  відбудеться презентація книги уродженця Сумщини  Романа Коваля "Сумщина в боротьбі". Книгу присвячено 100 - річчю Української революції 1917-1921 років


 

Голосування за назву залу Шосткинського міського відділу ДРАЦС завершено


 З  4 грудня на офіційному сайті Шосткинської міської ради проходило  голосування щодо офіційної назви  залу Шосткинського  міського  відділу  державної реєстрації актів цивільного стану .


 

ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ


26 грудня 2017 року  о 14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.


 

Шановні шосткинці!


З настанням осінньо-зимового періоду Шосткинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) звертається до Вас з проханням не бути байдужими до людей, які опинилися в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання. В разі виявлення таких осіб просимо надавати інформацію про місце їх знаходження за телефонами:  5-37-38,   2-14-63,  або вул. Слобідська, 4, вул. Горького, 4 а  (приміщення територіального центру)

75    76    77    78    79    80    81    82    83

 


%custom closeLinks()