ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Спрощено механізм надання фінансової підтримки органами місцевого самоврядування комунальних підприємств


2 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», який суттєво обмежив та ускладнив надання органами місцевого самоврядування фінансової підтримки комунальним підприємствам в цілому, і надавачам житлово-комунальних послуг зокрема. Так зазначеним законом було передбачено необхідність обов’язкового погодження з структурними підрозділами Антимонопольного комітету України надання з місцевих бюджетів коштів для фінансової підтримки комунальних підприємств. Максимальний строк, протягом якого отримувалось таке погодження, може досягати 8 місяців, що ставило під сумнів доцільність отримання такої допомоги в цілому. Отже, необхідність отримання такого погодження суттєво погіршує і так надзвичайно складне фінансово-економічне становище комунальних підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг, яке склалося у зв’язку з систематичною заборгованістю держави за надані пільги та субсидії, з різниці в тарифах, заборгованістю споживачів за надані послуги, невідповідністю тарифів собівартості наданих послуг. За таких умов, лише за рахунок підтримки органів місцевого самоврядування, комунальні підприємства могли придбати енергоносії та погасити заборгованість з заробітної плати перед своїми працівниками.

 29.01.2018 10:11 / АМУ / Комментарии (0)

 

В Україні сьогодні вшановують пам'ять Героїв Крут


29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

 29.01.2018 10:00 / / Комментарии (0)

 

Апаратна нарада при міському голові 29.01.18


Відео апаратної наради при міському голові   можна подивитися за посиланням:  


 

В Шостці за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку було реалізовано 9 проектів


У 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у м.Шостка реалізовувалися наступні проекти:


 

В Шостці вшанували пам'ять героів Крут


Є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна оборона Крут молодими захисниками української держави. З нагоди 100–ї річниці бою під Крутами в  Центральній міській бібліотеці  відбувся вечір пам'яті “Їм у віках судилося безсмертя”.


 

В Шостці для безхатченків організовані обіди


 За iнiцiативи мiського голови Миколи Ноги в місті на перiод низьких температур  органiзовано  роздачу комплексних обiдів  для безпритульних.


 

Сьогодні стартує 3-й відкритий чемпіонат м. Шостка з хокею


24 січня в Шостці стартує 3-й відкритий чемпіонат м. Шостка з хокею. Початок матчу   о 19.00 на хокейному майданчику "Імпульс".

 24.01.2018 11:36 / / Комментарии (0)

 

День Соборності України - важлива віха в історії нашого народу


День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України.


 

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги 

До Дня соборності України


68    69    70    71    72    73    74    75    76

 


%custom closeLinks()