ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Голосування за назву залу Шосткинського міського відділу ДРАЦС завершено


 З  4 грудня на офіційному сайті Шосткинської міської ради проходило  голосування щодо офіційної назви  залу Шосткинського  міського  відділу  державної реєстрації актів цивільного стану .


 

ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ


26 грудня 2017 року  о 14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.


 

Шановні шосткинці!


З настанням осінньо-зимового періоду Шосткинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) звертається до Вас з проханням не бути байдужими до людей, які опинилися в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання. В разі виявлення таких осіб просимо надавати інформацію про місце їх знаходження за телефонами:  5-37-38,   2-14-63,  або вул. Слобідська, 4, вул. Горького, 4 а  (приміщення територіального центру)


 

Замість путівок громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відтепер виплачуватиметься грошова компенсація


З 1 січня 2018 набирає чинності пункт 24 Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854, яким передбачено, що за бажанням громадянина, віднесеного до категорії 1, одного із батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування або відпочинку виплачується грошова компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.


 

Увага! Голосування! Пропонуємо нові варіанти назв залу Шосткинського міського відділу ДРАЦС (Оновлено)


 З  4 грудня на офіційному сайті Шосткинської міської ради проходить голосування щодо офіційної назви  залу Шосткинського  міського  відділу  державної реєстрації актів цивільного стану .


 

Анонс культурного життя Шостки 25.12.17 - 31.12.17 

В’ячеслав Чорновіл: дорогами болю і боротьби


В Центральній дитячій бібліотеці організовано інформаційну викладку літератури  «Незгасаючий вогонь безсмертя», присвячену 80-річчю від дня народження видатного політика, журналіста, літературного критика, публіциста, борця за незалежність України – В’ячеслава Чорновола.  


 

Дітей -сиріт привітали з новорічнимим святами


21 грудня 2017 року в Шостці  дітей -сиріт привітали з новорічними святами. Організаторами  свята виступила  міжнародна благодійна організація « Сироти- наші діти».  Свято відбулось за підтримки посла Малайзії в Україні  Датук Аяуф Бачі , Шосткинської міської влади. Концертна програма була цікавою та змістовною. Дітей привітали голова благодійної організації Н.Уварова, посол Малайзії  Датук Аяуф Бачі, заступник міського голови Н.Сиваєва, директор з виробництва ПАТ "Бель Шостка Україна" Т.Яровий, Дід Мороз, Снігуронька, танцювальні колективи ЦЕВ управління освіти та співак Артур Боссо. Діти були щасливі та веселі!


 

До уваги керівників підприємств, голів профспілкових комітетітв!


У виставковому центрі "Іллінський" Сумської торго-промислової палати (м. Суми, вул. Іллінська,7А) з 2 по 6 січня 2018 року для дітей з інтерактивними іграми, розвагами з казковими героями біля ялинки, призами та подарунками.


 

Привітання міського голови з Днем Святого Миколая


50    51    52    53    54    55    56    57    58

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)