ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гуцульська міфо-опера-dance “Олекса Довбуш» відміняється.


За інформацією  начальника культури і туризму Шосткинської міської ради Ігоря Фатуна, музично-драматичне дійство у виконанні Національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія». Гуцульська міфо-опера-dance Олекса Довбуш», яке повинно було відбутися 13 жовтня  в ЦЕВ «Зірка» ВІДМІНЯЄТЬСЯ.

 11.10.2018 10:38 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Майбутні захисники


Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою із своїх джерел, але захистити сама себе не може. Тому це святий обов'язок тих, хто на ній живе, хто користується всіма її благами і дарами. Щоб здійснити цікаву подорож у дивовижний світ чоловічої сили і краси, кмітливості й майстерності. працівники юнацького відділу ЦМБ ім. Л.Толстого провели для учнів 10-х класів ШСШ №1 конкурсну програму. 


 

В Шостці відбулась туристична естафета


9 жовтня відбулася туристична естафета,присвячена Всесвітньому дню туризму за підтримки Шосткинської міської ради. У напруженій боротьбі І місце посіла команда ліцею-інтернату спортивного профілю, ІІ – ШЗШ №12, ІІІ місце – ШЗШ № 7. Переможці нагороджені грамотами міського голови та кубками. Вітаємо переможців!


 

Центральна міська бібліотка запрошує на конкурс


Центральна міська бібліотека запрошує дітей та підлітків  на конкурс мужності "Майбутній захисник, " присвячений Дню захисника України (юнацький відділ), який відбудеться  10.10.18, з  13:30  до  14:30.


 

Які будинки м. Шостки 10 жовтня залишаться без водопостачання


У зв’язку з ремонтними роботами на водопровідній мережі 10 жовтня 2018 р. з 9-00 до 15-00 буде відключено водопостачання будинків за наступними адресами:

 09.10.2018 10:40 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Чотири шосткинця отримали довічну державну стипендію


11 вересня 2018 року був підписаний Указ Президента України про призначення довічних державних стипендій учасникам бойових дій у період Другої світової війни, повідомила Антоніна Наймитенко, начальник управління праці і соціального захисту населення:«Всього по Україні таку стипендію буде отримувати 100 осіб. Чотири по місту Шостка. Довічної державною стипендію Президент України удостоїв таких шосткинців : Віра Латиніна,  Іван Пархоменко, Федір Сікора, Володимир Чеховей.

 09.10.2018 10:40 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Анонс культурного життя Шостки 08.10.18 - 14.10.18 

Про роботу з благоустрою міста на минулому тижні


На минулому  тижні  працівниками КП "Зеленбуд" проводилися  такі роботи:


 

Привітання міського голови з Днем працівника освіти


 


 

Водоканал інформує


Комунальне підприємство «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» інформує споживачів про прийняті закони України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги» та інші нормативно-правові документи якими передбачені оснащення будівель міста вузлами комерційного обліку,а саме, вузлом обліку, що забезпечує загальний облік споживання відповідної комунальної послуги в будівлі, її частині (під’їзді), обладнаній окремим інженерним вводом.  ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» регулює відносини щодо:

48    49    50    51    52    53    54    55    56

 


%custom closeLinks()