ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шосткинська ЦРЛ інформує: У пологовому відділенні вручають перші «пакунки-малюкам»!


До породільного відділення надійшло 15, обіцяних урядом, наборів для новонароджених, які містять речі необхідні малюку в перші місяці його життя. Молоді батьки одержують при виписці найнеобхідніші речі для дитини прямо у лікарні. Сьогодні, вже четверта породілля Юлія отримала такий подарунок. В "бейбі-боксі" знаходиться 25 найменувань товарів, кольори яких підібрані так, щоб речі підходили як хлопчикам так і дівчаткам:


 

Шосткинське відділення ПАТ "Сумигаз" інформує


31 жовтня 2018 року буде  тимчасово припинено газопостачання будинку № 51  по вул. Свободи в зв'язку з  аварійним роботами на газопроводі - вводі . Відновлення газопостачання буде проводитися  після закінчення  робіт.


 

До уваги суб’єктів господарювання!


З 19 грудня 2018 року по 19 січня 2019 року біля головної Новорічної ялинки міста буде працювати Новорічний святковий ярмарок. 


 

До уваги суб’єктів господарювання!


Стаття 4 Закони України від 12.05.91 р. № 1023 - XII "Про захист прав споживачів" встановлює, що при придбанні товарів на території України покупці мають право на отримання доступної, достовірної і своєчасної інформації про товар, його якість, асортимент, а також на отримання відомостей про продавця. Крім того, усі суб’єкти господарювання, що працюють у сфері роздрібної торгівлі, ресторанного господарства зобов'язані дотримуватися Порядку здійснення торгової діяльності і правил торгового обслуговування на ринку споживчих товарів, який затверджений постановою КМУ від 15.06.2006 р. № 833.


 

Про роботу з благоустрою міста на минулому тижні


На минулому  тижні працівниками  КП"Зеленбуд" були проведені наступні  роботи:


 

Анонс культурного життя Шостки 29.10.18 - 04.11.18 

Шостка з понеділка отримає додаткові кошти на виплату заборгованості працівникам стаціонарних відділень


За  інформацією  міського голови  Миколи  Ноги   в Фейсбуці, Шостка з понеділка отримає додаткові кошти на виплату заборгованості працівникам стаціонарних відділень лікарень .


 

Уряд вніс зміни до порядку надання населенню субсидій


17 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України Уряд вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій населенню (постанова № 841). Асоціація міст України виокремила наступні зміни:

 23.10.2018 17:17 / АМУ / Комментарии (0)

 

Шосткинське відділення ПАТ "Сумигаз" інформує


В жовтні 2018 року заплановані  роботи по реконструкції  газорозподільних мереж.  В зв'язку з цим, 24 жовтня 2018 року буде  тимчасово припинено газопостачання будинку № 5 по вул. Знаменській. Відновлення газопостачання буде виконуватись з 25 жовтня 2018 року після закінчення монтажних робіт.


 

Центральна міська бібіліотека запрошує на презентацію книги


29 жовтня в Центральній міській бібліотеці відбудеться презентація книги Макса Кідрука "Де немає Бога" за участю  автора.

47    48    49    50    51    52    53    54    55

 


%custom closeLinks()