ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

МИКОЛА КЛОЧКО: Я ПРОШУ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ НЕ ПІДДАВАТИСЯ ПАНІЦІ Й ПРАЦЮВАТИ У ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ


На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час апаратної наради у ході розгляду питання про введення в окремих областях правового режиму воєнного стану у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти кораблів українських військово-морських сил


 

У виконкомі проведено екстрену нараду щодо введення воєнного стану на території міста Шостки та Шосткинського району


Сьогодні, 27.11.18, у виконкомі   проведено екстрену нараду щодо введення воєнного стану на території міста Шостки та Шосткинського району, за участю міського голови М.Ноги, голови Шосткинської райдержадміністрації В. Ждамірова та військового комісару Р. Рикова. Визначено місця дислокації оперативного резерву, які будуть залучені у випадку загострення ситуації. На даний час ситуація стабільна та контрольована. Місто працює у звичному режимі.

 


 

В Шостці відбулось засідання Ради оборони


Сьогодні проведено засідання Ради оборони, за участю керівників силових та правоохоронних органів Шостки. Здійснюється планова робота щодо забезпечення стабільного функціонування міста.

 


 

«ПІД ЧАС РАДИ ОБОРОНИ СУМЩИНИ ДАНЕ ДОРУЧЕННЯ ВСІМ ВІДПОВІДНИМ СЛУЖБАМ ТА ОРГАНАМ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ БУТИ У ПОВНІЙ ГОТОВНОСТІ ДО МОЖЛИВОГО ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ»


Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО прокоментував підсумки засідання Ради оборони Сумщини


 

Центральна міська біліотека запрошує на акцію "Запали свічку пам'яті"


24 листопада,   Центральна міська бібліотека, (вул. Миру, 11), 15.30,  Акція «Запали свічку пам'яті» (до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні). 


 

Центр естетичного виховання запрошує на захід з нагоди 85- ї річниці Голодомору


24 листопада, Центр естетичного виховання "Зірка" (вул. Свободи, 38), 16.00, культурно-мистецький захід з нагоди 85- ї річниці Голодомору 1932 -1933 рр.


 

Пам’ятаємо про Голодомор


Кожного року в кінці листопада Україна і весь світ вшановують память мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.   


 

Анонс культурного життя м.Шостка 26.11.18-02.12.18 

Шосткинців запрошують на культурно-мистецький захід До Дня Гідності та Свободи (Оновлено)


21 листопада, краєзнавчий музей (вул. Свободи, 53), 15.00, культурно-мистецький захід До Дня Гідності та Свободи«Наш дух не зламати, свободу не вбити!». 


 

в Центральній дитячій бібліотеці відбувся урок патріотизму


З нагоди пам'ятної дати  21 листопада  Дня Гідності і Свободи в Центральній дитячій бібліотеці  проведений урок патріотизму «Завжди була ти, Україно!». 

44    45    46    47    48    49    50    51    52

 


%custom closeLinks()