ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

АБИ БЕЗДОГЛЯДНІ ДІТИ ПОВЕРНУЛИСЯ ДО НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ


Коли напередодні новорічних свят голова облдержадміністрації Павло КАЧУР урочисто відкрив у Шостці обласний центр соціально-психологічної реабілітації для дітей,  він наголосив: "Дуже хочеться, щоби ці діти були під увагою держави, аби вони мали частинку тепла з боку держави, яку вони не отримали в сім'ї. Це наш обов’язок. Персонально мій і тих людей, які носять високе звання державного службовця. Це питання нашого з вами доброго серця, доброти й милосердя. Ми маємо відроджувати цю доброту у своїх серцях".


 

Шостка найменше серед усіх зверталася за допомогою до обласної влади


Головне – бути чесними з людьми!

Так прокоментував голова облдержадміністрації Павло КАЧУР на засіданні колегії облдержадміністрації підсумки роботи зі зверненнями громадян в органах влади та місцевого самоврядування Сумщини за минулий рік


 

КУБОК РІЗДВЯНОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ ПОЇХАВ ДО ШОСТКИ


Завершився міжнародний різдвяний турнір з міні-футболу для дітей молодше 13 років (до 1994 р.н.)

Це традиційний турнір, який проходить вже в шістнадцятий раз. Це одні з найпрестижніших дитячих змагань. Цього разу юних футболістів було як ніколи багато. До Сум завітала 21 команда з області, України, Росії, Азербайджану.


 

До відома користувачів мережі Інтернет у м. Шостка


Найбільша телекомунікаційна компанія «Укртелеком» 20 грудня ввела нові тарифи на послугу широкосмугового доступу до Інтернету «ОГО!», яка надається за технологією ADSL з використанням телефонної лінії.


Свема  

"СВЕМА" почти готова к продаже


Фонд государственного имущества начал подготовку к проведению конкурса по продаже 91,60% акций "Акционерной компании "Свема" (Шостка, Сумская область).

Об этом говорится в сообщении ФГИ, текстом которого располагают Українські Новини.


 

«Кобра» на игру в Шостку не приехала


29 декабря 2007 года в Шостке местный «Импульс» должен был принимать «Кобру» (Борисполь). Шосткинцы после оптимистической ничьи в первом домашнем матче на обновленной арене с «Меркурием» (Черновцы) были полны решимости уходящий год закончить на мажорной ноте. Но все карты спутал соперник: он не приехал на игру…


Фейерверк  

Запрошуємо мешканців Шостки та гостей міста на новорічний феєрверк


В перший день Нового року – 1-го січня запланований святковий феєрверк. Традиційно його дадуть у центрі міста. Початок о 19:00. Яскраве шоу підготовлено за сприяння Шосткинського казенного заводу «Імпульс».


Микола Нога  

Новорічне привітання міського голови м. Шостка М.П. Ноги


Шановні шосткинці!

Вітаю вас з Новим 2008 роком і Різдвом Христовим!

Новорічного свята з великою радістю чекають всі. Кожна людина сподівається на добро і має надію на краще.


 

Мышите – не мышите, а Новый Год не за горами…


Дорогие посетители Шосткинского портала!

 

Мы благодарны вам за внимательное и честное отношение, за вдохновение в работе в уходящем году!

 

Чего же пожелать в наступающем в 2008 году?!


Результаты Мисс-Интернет Шостка  

Конкурс «Мисс-Интернет Шостка 2007» завершен!


27 декабря 2007 года завершился марафон под названием «Мисс-Интернет Шостка 2007», длившийся полтора месяца. В голосовании приняло участие более 2000 человек. По результатам SMS-голосования в заключительный этап вышли Яхно Екатерина, Макарова Зоя, Медведь Ирина. По результатам форума – Медведь Ирина, Шуда Надежда, Малыш Светлана. Таким образом, определилась финальная пятерка. А кто же победительница?

466    467    468    469    470    471    472    473    474

 


%custom closeLinks()