ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

НА ПІВДЕННО-ЗАХІДНІЙ ЗАЛІЗНИЦІ З'ЯВИВСЯ ПЕРШИЙ РЕЙКОВИЙ АВТОБУС ШОСТКА-ГЛУХІВ


Голова облдержадміністрації Павло КАЧУР взяв участь в урочистому запуску рейкового автобусу сполученням Шостка-Глухів


 

В Шостці відбулось обговорення проекту Програми економічного та соціального розвитку Сумщини


Сьогодні у Шостці відбулося обговорення проекту Середньострокової програми економічного та соціального розвитку Сумської області на 2008-2011 роки


Поезд Шостка-Глухов  

МЕЖДУ ШОСТКОЙ И ГЛУХОВОМ НАЧАЛ КУРСИРОВАТЬ РЕЛЬСОВЫЙ АВТОБУС + РАСПИСАНИЕ


16 января после 14-летнего перерыва из Глухова в Шостку отправился пассажирский поезд. Таким образом, два города снова связаны постоянным железнодорожным сообщением. Торжества по случаю пуска поезда состоялись в Глухове.


 

Петарда вибухнула в руках 11-річного жителя Шостки


8-го січня хлопець, разом з двома друзями – однолітками, вирушив до Куйбишевського мікрорайону міста, де проходило свято Капсуля. В той день, поряд з будинком культури, відбувалися масові святкові заходи. Як стверджує потерпілий, йдучи вулицею, вони помітили невеликий чорний предмет, схожий на петарду. Піднявши його з землі, хлопці зробили висновок, що піротехнічний засіб придатний для використання, адже запал був неушкоджений.


 

NEW!!! Видео Шостка. Видео Новогоднего фейерверка


"Шосткинский портал" запускает пилотный проект - "Видео-Шостка". Отныне на нашем сайте будут выкладываться видео-фрагменты событий из жизни города. Уважаемые посетители, будем признательны за Ваши отзывы в комментариях под новостью о целесообразности данного сервиса. Возможно, у вас есть домашнее видео про Шостку? Пишите нам на support [at] shostka.net Будем рады сотрудничеству!


 

Шосткинский гормолкомбинат намерен увеличить уставный капитал на 22%


ОАО "Шосткинский гормолкомбинат" (Шостка, Сумская обл.), одно из крупнейших молокоперерабатывающих предприятий в Украине, планирует увеличить уставный капитал на 21,8%, или 6,5 млн. грн. - до 36,3 млн. грн. путем дополнительной эмиссии акций. Об этом сообщается в официальном объявлении предприятия.


Возвращение вкладов советских времен  

В Шостке "Ощадбанк" стал работать по выходных


Для облегчения работы с вкладчиками Сбербанка СССР Сумское областное управление «Ощадбанка» ввело талонную систему посещения своих филиалов и сделало следующие выходные рабочими для своих сотрудников. Об этом на пресс-конференции 11 января в Сумах сообщила и.о. начальника Сумского областного управления ОАО "Государственный ощадный банк Украины" Любовь ТАРАНЕНКО.


 

АБИ БЕЗДОГЛЯДНІ ДІТИ ПОВЕРНУЛИСЯ ДО НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ


Коли напередодні новорічних свят голова облдержадміністрації Павло КАЧУР урочисто відкрив у Шостці обласний центр соціально-психологічної реабілітації для дітей,  він наголосив: "Дуже хочеться, щоби ці діти були під увагою держави, аби вони мали частинку тепла з боку держави, яку вони не отримали в сім'ї. Це наш обов’язок. Персонально мій і тих людей, які носять високе звання державного службовця. Це питання нашого з вами доброго серця, доброти й милосердя. Ми маємо відроджувати цю доброту у своїх серцях".


 

Шостка найменше серед усіх зверталася за допомогою до обласної влади


Головне – бути чесними з людьми!

Так прокоментував голова облдержадміністрації Павло КАЧУР на засіданні колегії облдержадміністрації підсумки роботи зі зверненнями громадян в органах влади та місцевого самоврядування Сумщини за минулий рік


 

КУБОК РІЗДВЯНОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ ПОЇХАВ ДО ШОСТКИ


Завершився міжнародний різдвяний турнір з міні-футболу для дітей молодше 13 років (до 1994 р.н.)

Це традиційний турнір, який проходить вже в шістнадцятий раз. Це одні з найпрестижніших дитячих змагань. Цього разу юних футболістів було як ніколи багато. До Сум завітала 21 команда з області, України, Росії, Азербайджану.

464    465    466    467    468    469    470    471    472

 


%custom closeLinks()