ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


День Победы  

З святом Перемоги! Привітання міського голови м. Шостка


Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни – фронтовики, партизани,  підпільники, трудівники тилу! Шановні шосткинці і гості  міста!


Ольга Юнакова  

ШОСТКА ПОБАЧИТЬ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ ОЛЬГИ ЮНАКОВОЇ


За підтримки міської влади м. Шостка та депутата міської ради Володимира Пилипейка 10 травня о 18:00 на бульварі Леніна відбудеться концерт української співачки Ольги Юнакової з програмою «Я сама».


streetracing Шостка  

ГОНКИ СТРИТРЕЙСЕРОВ ДОШЛИ И ДО ШОСТКИ


В субботу вечером местные автомобилисты и таксисты пребывали в шоке, поглядывая на движущуюся колонну из более чем 30 машин с включенными аварийными огнями. Разнообразие авто поражало — от тюнингованной «копейки» до Nissan X-Trail.


 

План урочистих заходів до Дня Перемоги


Запрошуємо мешканців м. Шостка та гостей міста до святкування 63-ї річниці Дня Перемоги.


 

Христос Воскрес !


Пасха Шостка


 

СОВЕРШЕНО ПОКУШЕНИЕ НА ДИРЕКТОРА «ЭЛГИ»


21 апреля около 19:30 в лифте своего дома было совершено покушение на директора «Элги» Андрея Полещука. Неизвестные выстрелами из огнестрельного оружия ранили его в руку и бедро. В настоящее время пострадавший находится в ЦРБ г. Шостка. Угрозы для его жизни нет.


Утилізація відходів  

Шостка звернулась за допомогою до Президента


Місцева спільнота та політична партія СДПУ(о) просять звернути увагу Президента України Віктора Ющенка навколо екологічної ситуації, що склалася у м. Шостка


 

Шостка - перша на Сумщині за шкільними олімпіадами


Школа-ліцей №2 Шосткинської міської ради зайняла перше місце серед шкіл Сумщини за кількістю переможців третього рівня олімпіад.


Импульс Шостка  

«Импульс» получил «зеленый» пропуск на мировой рынок


Казенный завод «Импульс» Шостка, отмечающий в этом году свое 160 - летие, совершил существенный скачок в своем развитии. Напряженный труд коллектива и менеджеров предприятия удостоен европейского, а значит, практически и мирового, признания.


Податкова  

Платникам податків - електронна звітність


Шосткинська МДПІ нагадує, що декларацію з податку на додану вартість за березень 2008 року необхідно подавати за новою формою.
Крім того, податкова інспекція вже сьогодні пропонує всім платникам податків перейти на електронну систему звітності!

459    460    461    462    463    464    465    466    467

 


%custom closeLinks()