ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


Пожар  

У Шостці на пожежі загинули троє людей


О 02:25 7-го квітня у місті Шостка, у приватному житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загинули 3 людей.


Skoda  

По Шостке "гуляют" машины-двойники


В государственную автоинспекцию города Шостка обратился киевлянин. На авторынке за $25 тыс. он купил ”Шкоду”. Машина была зарегистрирована в Шостке. Мужчина  приехал переоформить документы на свое имя, но...


Shostka  

Шостка передає досвід Україні


Про досвід Шостки у створенні Молодіжного центру соціального партнерства й творчості йде мова у черговому номері збірки «Кращі практики місцевого самоврядування», яку видає Асоціація міст України й громад при фінансовій підтримці Американського агенства міжнародного розвитку (USAID).


Саша Rich  

САША RICH - ГРУППА КОМПАНИЙ ИЗ ШОСТКИ ОСВАИВАЕТ ШОУ-БИЗНЕС


Группа компаний «БИО ХХІ век», работающая в Шостке, осваивает украинский шоу-бизнес. При ее поддержке создан новый музыкальный проект. Саша Rich ярко вспыхнул на отечественной поп-сцене. Его дебютный клип на песню «Ветреная девчонка» можно увидеть на телеканале М1.


Судно Шостка  

Кілекторне судно «Шостка» візьме участь у міжнародних морських навчаннях


Кілекторне судно U852 «Шостка», шефську допомогу якому постійно надає Шосткинська міська рада, бере участь у морських навчаннях у Севастополі.


Хабарник  

У Шостці посадовець викинув хабаря у відро для сміття


На які тільки хитрощі не йдуть винахідливі хабарники, аби „замісти сліди” своєї противоправної діяльності. Так, нещодавно у Шостці працівниками СДСБЕЗ міськвідділу міліції „на гарячому” під час отримання хабара затримано одного з посадовців комунального підприємства. До приходу правоохоронців чиновник намагався  „заховати” мічені купюри -  у відро для сміття.


Наркотикам - нет  

Скажи наркотикам: "Нет!" В Шостке функционирует реабилитационный центр для нарко и алкозависимых


С октября 2007 года в Шостке (Сумская обл.) начал свою работу стационарный центр реабилитации для нарко- и алкозависимых. Для  работы центра временно арендован частный дом на окраине города, также  центр располагает своим домом в Шосткинском районе (с. Пироговка), но он нуждается в капитальном ремонте.


 

У Шостці виявлено 4 снаряди часів війни


Як повідомляє прес-служба МНС України, о 8 год. 20 хв. 15 березня у м. Шостка по вул. Північна, 22, під час проведення земляних робіт було виявлено 4 артилерійські снаряди часів Великої Вітчизняної війни.


 

Всеукраїнский конкурс від податкової інспекції


Державна податкова адміністрація України оголосила Всеукраїнський конкурс на краще висвітлення засобами масової інформації діяльності державної податкової служби України. До участі в конкурсі запрошуються творчі колективи та окремі журналісти, які висвітлюють податкову тематику.


 

Возле Шостки настоящая Венеция


Несколько сел на Черниговщине, расположеных близ Десны отрезаны от мира. Виною тому паводок. Единственная связь с внешним миром - это дорога через Шостку.

459    460    461    462    463    464    465    466    467

 


%custom closeLinks()