ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

МИСТЕР ШОСТКА 2009


Объявлен старт новому фотоконкурсу от  WWW.SHOSTKA.NET
МИСТЕР ШОСТКА 2009
. Правила участия в конкурсе + клипп


Импульс Шостка - победитель Кубка Д. Нетименко 2009 г.  

Итоги Кубка Д.В. Нетименко по футзалу + ФОТО


6 января 2009 года в спорткомплексе «Импульс» завершился турнир по футзалу на Кубок Д.В. Нетименко. Обладателем Кубка, как и в прошлом году, стал шосткинский "Импульс", обыгравший со счетом 5:2 "Премьер-Палас" из Киева. Кстати, Роман Завгородний в очередной раз за сезон в финале отличился "покером".


Импульс - победитель турнира памяти Нетименко 2008 года  

SHOSTKA.NET – информационный партнер мини-футбольного турнира памяти Д. Нетименко


4-6 января 2009 года в спорткомплексе «Импульс» состоится турнир по мини-футболу, посвященный памяти трагически погибшего футболиста команды «Импульс» (Шостка) Дмитрия Нетименко. В турнире примут участие команды из Шостки, Киева, Харькова, Семеновки, Новгород-Северского и Ямполя.


Фейерверк Импульс Шостка  

ВИДЕО!!! Новогодний фейерверк-2009 в г. Шостка


Видео новогоднего фейерверка на центральной площади г. Шостка, состоявшегося 1 января 2009 года в 19:00. Говорят, что фейерверк в Шостке был единственным в Сумской области на Новый Год. Поэтому шосткинцы его уже успели окрестить "антикризисным"!


ЦРБ Шостка  

ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВРОЧИСТО ВІДКРИТІ ДВА ВІДДІЛЕННЯ ЦРЛ


У переддень Нового року відбулося врочисте відкриття двох відремонтованих відділень: кардіологічного та загальхірургічного. Таким чином, капітальний ремонт та реконструкція головного корпусу Шосткинської центральної районної лікарні, які почалися у 2002 р., у цілому завершено.


 

Елена Шульга - "Мисс-Интернет Шостка 2008"


Жюри путем тайного голосования определило победительницу и номинанток конкурса "Мисс-Интернет Шостка 2008". Решающим оказался голос Каролины Ашион, которая в настоящее время находится в Африке, и нам с большим трудом удалось выйти с ней на связь. Свой выбор Каролина сделала в пользу Елены Шульги...


 

Новорічне привітання Шосткинського міського голови М.П. Ноги


Відходить у минуле 2008 рік. Пройде небагато часу  і він стане історією. Історією, яку ми разом з вами творили, в яку вписували свої добрі справи, а часом, і прорахунки.
То ж яким був рік, що минає, для Шостки?


Феервекр Шостка  

План культурних заходів на новорічні свята у м. Шостка


На мешканців м. Шостка та гостей нашого міста чекають театралізована міська концертно-розважальна програма «Новорічні пригоди у м. Шостка-2009», святковий фейєрверк, показ художніх фільмів, спортивні розваги тощо.


Ющенко В.А.  

На нараді у Глави держави


Шосткинський міський голова М.П.Нога був запрошений і взяв участь у нараді, яку 23 грудня 2008 року провів Президент України В.А.Ющенко з головами облдержадміністрацій та міськими головами.


Горького, 4 Шостка  

У Новий рік з новою квартирою


Зранку 22 грудня на нараді в міськвиконкомі панувала піднесена атмосфера. Сім шосткинських сімей отримали ордери на нове житло в будинку по вул. Горького, 4. П’ять сімей отримали квартири за програмою молодіжного кредитування, дві – за загальною пільговою чергою.

448    449    450    451    452    453    454    455    456

 


%custom closeLinks()