ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

З святом вас, захисники Вітчизни!


Цього дня ми завжди пам'яттю повертаємося  до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.


Свема  

"Свему" пытаются снова продать!


11 февраля Фонд государственного имущества объявил конкурс по продаже 91,6% акций ОАО «Акционерная компания «Свема» (Шостка, Сумская обл.). Стартовая цена пакета акций, выставленного на продажу, составляет 447,05 млн грн.


 

Міська влада за здорових школярів


11 лютого 2009 року при начальникові управління освіти Шосткинської міськради О.І.Поповій відбулась робоча нарада  керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Обговорено стан захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції в місті та профілактичні заходи серед дітей і учнівської молоді, інші питання.


Отцы и дети  

Батьки та діти


Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів дослідження серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжу та медичного училища. Дослідження проводилось з метою вивчення взаємовідносин дітей та батьків, бо саме ці взаємовідносини є проблемою вічності, яка завжди існувала, існує й існуватиме у суспільстві.


 

На кожного мешканця Шостки припадає 260 долларів США інвестицій


Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій залучених в економіку міста за 9 місяців 2008 р. склав 21,1 млн.дол. США. або 260 дол. США в розрахунку на одного мешканця міста.


 

Отримав дохід? Подай декларацію до податкової до 1 квітня!


Якщо у минулому році Ви отримували доходи у вигляді призів, подарунків, виграшів в азартні ігри тощо то в обов’язковому порядку до 1 квітня поточного року ви повинні задекларувати отримані доходи (шляхом подання декларації до податкової інспекції) та сплатити відповідну суму податку.


Галай Лариса - крещенские купания  

С участницами конкурса «Мисс-Интернет Шостка» хоть в огонь, хоть в воду…


Участницы конкурса, проводимого под эгидой «Шосткинского портала» не только привлекательные и обаятельны, эти девушки еще и сильны духом. Недаром говорят: «В здоровом теле - здоровый дух».


 

Юные баскетболисты из КДЮСШ «Импульс» обратили на себя внимание директора завода


23-25 января в рамках Всеукраинской юношеской баскетбольной лиги в Шостке прошел очередной тур с участием команд из Шостки, Одессы, Чернигова. В данных соревнованиях имеют право участвовать юноши 1996-1997 г.р.


Импульс-Фортеця  

Футзал, 1-я лига. "Импульс" взял "Фортецю" 6:1 + ВИДЕО


В рамках Чемпионата Украины среди команд 1-й лиги шосткинский «Импульс» 6 раз проверил на крепость оборону лидера западной зоны - «Фортецю» из Каменец-Подольского. Гость лишь за 20 секунд до финальной сирены смогли провести гол престижа. В итоге: 6:1


 

Новини для платників податків


В зв'язку  з індексацією грошової оцінки землі в 1,152 рази в порівнянні з 2008 роком. Просимо всіх платників орендної плати терміново  внести зміни до договорів оренди  та своєчасно (до 1-го лютого)  надати податкові  декларації орендної плати за земельні ділянки  державної  і комунальної власності.

447    448    449    450    451    452    453    454    455

 


%custom closeLinks()