ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Видео!!! Паркур Шостка


Видео трюков от любителей паркура (трейсеров) г. Шостка.


 

Делеговані повноваження: ВИКОНАННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ


Демократичний розвиток суспільства передбачає забезпечення поєднання загальнодержавних та місцевих інтересів. На практиці в нашій країні це реалізується, зокрема, в делегуванні окремих повноважень виконавчої влади органам місцевого самоврядування.


 

Пішов з життя один з визволителів м. Шостки - генерал-майор танкових військ Цібізов Л.Г.


Виконавчий комітет Шосткинської міської ради, президія Ради міської організації ветеранів з глибоким сумом сповіщають, що 16 червня 2009 року після тривалої хвороби пішов з життя один з визволителів м. Шостки від німецько-фашистських окупантів Герой Радянського Союзу, генерал-майор танкових військ Цібізов Леонід Герасимович.


 

"Круглий стіл" для дітей-сиріт


У рамках підготовки до Дня молоді, з метою підтримки дітей-сиріт Шосткинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Центру медико-соціальної допомоги «Клініка, дружня до молоді» проведено «круглий стіл» для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування


 

Обговорили президентський проект Конституції


У малому залі Шосткинського міськвиконкому на виконання доручення Секретаріату Президента України відбулось засідання за «круглим столом», за яким обговорювався проект нової Конституції України, запропонований Главою держави В.Ющенком.


 

Відстоюючи інтереси жителів міста...


Шосткинський міськвиконком подав апеляційну скаргу до Харківського апеляційного адміністративного суду щодо перерахунку плати за послуги теплопостачання ТОВ «ШП Харківенергоремонт»


 

З святом Великої Перемоги!


64 роки минає з того  дня, коли переможним салютом закінчилась Велика Вітчизняна війна. Та подвиг Переможців часові непідвладний.


 

Вчимося бути справжніми громадянами


Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів круглий стіл „Вчимося бути справжніми громадянами” для неповнолітніх та молоді, які повернулись з місць позбавлення волі та засуджені до покарань без позбавлення волі.


 

Першотравневе привітання міського голови М.П. Ноги


Щиро вітаю вас з Першотравнем – Днем миру, праці і весни.


 

ВІДЕО! В чому переваги Шостки? Філософія міського голови


Кожне місто чи регіон має мати свій план пріоритетного розвитку. У Шостки такий план є! Представляємо вашій увазі фрагменти інтерв'ю Шосткинського міського голови Миколи Ноги програмі "Перша лінія" (Сумське інтернет телебачення).

445    446    447    448    449    450    451    452    453

 


%custom closeLinks()