ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ПОЛІССЮ – ОСОБЛИВА УВАГА ТА СТАТУС


Саме відродженню поліських територій і була присвячена нарада-семінар у Житомирі, ініціатором якої виступило керівництво нашої області

Нагадаємо, що голова облдержадміністрації Павло КАЧУР нещодавно ініціював підготовку законопроекту про особливий статус поліських територій. Обласна влада шукає шляхи виходу із складної економічної ситуації, яка склалась у шести поліських районах Сумщини - Глухівському, Кролевецькому, Путивльському, Серединобудському, Шосткинському та Ямпільському.


Янукович  

Янукович посетит Шостку


Перед выборами Шостку не обошли вниманием политические лидеры. Вслед за Юрием Луценко, на 13 сентября намечен визит Виктора Януковича. Лидер Партии регионов сегодня встретится со своими избирателями в Сумской и Черниговской областях.


 

СУМЩИНА – ОБЛАСТЬ СПРИЯТЛИВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ


Запрошуємо на ІІІ Міжнародний інвестиційний форум "Інвестиції. Партнерство. Розвиток"!

В Сумській області на базі Соснового SPA-курорту "Буймерівка" 13-15 вересня відбудеться ІІІ Міжнародний інвестиційний форум "Інвестиції. Партнерство. Розвиток" .


Голодовка Генпрокуратура  

Матери двух осужденных за убийство объявили голодовку под стенами Генпрокуратуры


Обе - жительницы города Шостка


 

Аквалангист из Шостки нашел мину времен ВОВ


5 сентября в Новгород-Северском районе в с. Муравьи аквалангист, житель г. Шостка, на глубине трех метров в р. Судость обнаружил взрывоопасный предмет, похожий на минометную мину, времен Великой Отечественной войны.


 

Богатирські ігри у Шостці


Днями у Шостці відбулись богатирські ігри за участі спортсменів України та Росії. за участі спортсменів України та Росії.


 

Павло Качур на святкуванні Дня міста у Шостці


Голова облдержадміністрації Павло КАЧУР  на святкуванні Дня міста у Шостці

<p"msonormal""justify" />Свято з нагоди 268-ї річниці заснування та 64-ї річниці визволення міста від фашистських окупантів


 

3 вересня-День міста!


Шановні жителі міста! Дорогі Шосткинці!

Сердечно вітаю Вас із Днем міста!


 

Вітаємо з Днем підприємця!


Шановні Підприємці!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом ділових людей-Днем підприємця! Підприємець-це не запис у трудовій книжці. Це і почесне звання, і висока відповідальність, і важка, але важлива праця.


   

Шостка-нарощує виробництво


На минулому тижні відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств області щодо розвитку молочної галузі області та співпраці з ВАТ "Шосткинський міськмолкомбінат".

443    444    445    446    447    448    449    450    451

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)