ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Петарда вибухнула в руках 11-річного жителя Шостки


8-го січня хлопець, разом з двома друзями – однолітками, вирушив до Куйбишевського мікрорайону міста, де проходило свято Капсуля. В той день, поряд з будинком культури, відбувалися масові святкові заходи. Як стверджує потерпілий, йдучи вулицею, вони помітили невеликий чорний предмет, схожий на петарду. Піднявши його з землі, хлопці зробили висновок, що піротехнічний засіб придатний для використання, адже запал був неушкоджений.


 

NEW!!! Видео Шостка. Видео Новогоднего фейерверка


"Шосткинский портал" запускает пилотный проект - "Видео-Шостка". Отныне на нашем сайте будут выкладываться видео-фрагменты событий из жизни города. Уважаемые посетители, будем признательны за Ваши отзывы в комментариях под новостью о целесообразности данного сервиса. Возможно, у вас есть домашнее видео про Шостку? Пишите нам на support [at] shostka.net Будем рады сотрудничеству!


 

Шосткинский гормолкомбинат намерен увеличить уставный капитал на 22%


ОАО "Шосткинский гормолкомбинат" (Шостка, Сумская обл.), одно из крупнейших молокоперерабатывающих предприятий в Украине, планирует увеличить уставный капитал на 21,8%, или 6,5 млн. грн. - до 36,3 млн. грн. путем дополнительной эмиссии акций. Об этом сообщается в официальном объявлении предприятия.


Возвращение вкладов советских времен  

В Шостке "Ощадбанк" стал работать по выходных


Для облегчения работы с вкладчиками Сбербанка СССР Сумское областное управление «Ощадбанка» ввело талонную систему посещения своих филиалов и сделало следующие выходные рабочими для своих сотрудников. Об этом на пресс-конференции 11 января в Сумах сообщила и.о. начальника Сумского областного управления ОАО "Государственный ощадный банк Украины" Любовь ТАРАНЕНКО.


 

АБИ БЕЗДОГЛЯДНІ ДІТИ ПОВЕРНУЛИСЯ ДО НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ


Коли напередодні новорічних свят голова облдержадміністрації Павло КАЧУР урочисто відкрив у Шостці обласний центр соціально-психологічної реабілітації для дітей,  він наголосив: "Дуже хочеться, щоби ці діти були під увагою держави, аби вони мали частинку тепла з боку держави, яку вони не отримали в сім'ї. Це наш обов’язок. Персонально мій і тих людей, які носять високе звання державного службовця. Це питання нашого з вами доброго серця, доброти й милосердя. Ми маємо відроджувати цю доброту у своїх серцях".


 

Шостка найменше серед усіх зверталася за допомогою до обласної влади


Головне – бути чесними з людьми!

Так прокоментував голова облдержадміністрації Павло КАЧУР на засіданні колегії облдержадміністрації підсумки роботи зі зверненнями громадян в органах влади та місцевого самоврядування Сумщини за минулий рік


 

КУБОК РІЗДВЯНОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ ПОЇХАВ ДО ШОСТКИ


Завершився міжнародний різдвяний турнір з міні-футболу для дітей молодше 13 років (до 1994 р.н.)

Це традиційний турнір, який проходить вже в шістнадцятий раз. Це одні з найпрестижніших дитячих змагань. Цього разу юних футболістів було як ніколи багато. До Сум завітала 21 команда з області, України, Росії, Азербайджану.


 

До відома користувачів мережі Інтернет у м. Шостка


Найбільша телекомунікаційна компанія «Укртелеком» 20 грудня ввела нові тарифи на послугу широкосмугового доступу до Інтернету «ОГО!», яка надається за технологією ADSL з використанням телефонної лінії.


Свема  

"СВЕМА" почти готова к продаже


Фонд государственного имущества начал подготовку к проведению конкурса по продаже 91,60% акций "Акционерной компании "Свема" (Шостка, Сумская область).

Об этом говорится в сообщении ФГИ, текстом которого располагают Українські Новини.


 

«Кобра» на игру в Шостку не приехала


29 декабря 2007 года в Шостке местный «Импульс» должен был принимать «Кобру» (Борисполь). Шосткинцы после оптимистической ничьи в первом домашнем матче на обновленной арене с «Меркурием» (Черновцы) были полны решимости уходящий год закончить на мажорной ноте. Но все карты спутал соперник: он не приехал на игру…

443    444    445    446    447    448    449    450    451

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)