ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Футзал. "Импульс" (Шостка) прекратил борьбу за Кубок Украины


4 ноября Импульс впервые предстал перед шосткинскими болельщиками в новом футзальном сезоне. В 1/16 финала Кубка Украины в соперники шосткинцам достался высшелиговый "Локомотив" (Харьков).


 

Інвестиційний проект «Індустріальний парк «Свема»


За ініціативи міської влади розробляється бізнес-план інвестиційного проекту «Індустріальний парк «Свема». Ціллю цього проекту є створення індустріального парку «Свема» з використанням інженер­но підготовлених земель­них ділянок та розташова­них на них виробничих, складських та адміністра­тив­них приміщень, колишнього НВО «Свема», які призначені для здійснення виробничої та комерційної   діяльності, а також розміщення соціальної інфраструктури.


 

Нагорода від церкви міському голові


За значний внесок в розвиток Української православної церкви (МП) Митрополіт Київський і Всієї України Володимир нагородив міського голову м. Шостка


Пожежа на вул. Карла Маркса

 

Управління МНС повідомляє...


24 жовтня близько 3-ї години ночі в м. Шостка виникла пожежа в дерев’яних господарчих будівлях по вул. Карла Маркса.


 

ЗМІ – проти туберкульозу


В рамках Національної програми "Зупинимо туберкульоз в Україні!" було проведено Всеукраїнський конкурс "ЗМІ – проти туберкульозу".

Телепрограма Сумської ОДТРК "На відстані у кілометр" посіла у конкурсі ІІІ призове місце. Журналісти обласного телебачення розповіли про справи, життя, здобутки і проблеми Шосткинського дитячого протитуберкульозного санаторію та протитуберкульозного диспансеру для дорослих.

Автор програми – журналіст Галина СЕМЕНОВА, режисер – Яна ДОВГОПОЛ, оператор – Віктор ЛАПЧЕНКО.


 

В Шостці відбудуться Дні документального кіно


IV Міжнародний фестиваль "Дні документального кіно про права людини "Український контекст" втретє  гостює на Сумщині

Фестивальна програма проходитиме з 5 по 10 листопада: м. Шостка (5, 6 листопада), м. Глухів (5, 6 листопада), м. Лебедин (7 листопада), м. Суми (8, 9, 10 листопада), повідомив координатор фестивалю в Сумській області, голова організації кіноосвіти НСКУ Ілля ФОМЕНКО.


Три убийства в августе  

В Шостке за август обнаружены три женских трупа! Маньяк?


Три женских трупа, обнаруженных за один месяц, вызвали в городе тревожные слухи.
Что пишут республиканские СМИ об августовских событиях в Шостке?


 

НА «ИМПУЛЬСЕ» ПРОИЗОШЕЛ ВЗРЫВ


Как сообщил заместитель начальника СГПЧ-6 Сергей Пех, 15 октября в 19-40 на казенном заводе «Импульс» в результате нарушения ведения технологического процесса произошел взрыв.


 

УРОЖЕНЕЦ ШОСТКИ БУДЕТ БАЛЛОТИРОВАТЬСЯ В ГОС. ДУМУ РОССИИ


По спискам демократической партии России в Государственную Думу Российской Федерации пятого созыва выдвинут и наш земляк Вячеслав Ковалев, ныне проживающий в Москве.


 

Сесія міської ради


12 жовтня 2007 року було проведено сеcію Шосткинської міської ради з порядком денним: 1.Про внесення змін до міського бюджету на 2007 рік. 2. Про хід виконання рішення міської ради від 15.02.2006 «Про міську програму подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 роки». Про результати роботи сесії інформація з'явиться на сайті найближчим часом.

441    442    443    444    445    446    447    448    449

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)