ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net 

ДЮСШ «ИМПУЛЬС» ПРОДОЛЖИЛ ПОБЕДНУЮ СЕРИЮ


В Харькове состоялись игры ІІ тура Первенства Украины по футзалу среди юношей 1994 года рождения. Команда КДЮСШ «Импульс», одержав победу на международном Рождественском турнире Сумах, не снижала обороты. Наш клуб продолжает громить соперников.


 

В ШОСТКЕ ПОКАЗЫВАЮТ «ИРОНИЮ СУДЬБЫ. ПРОДОЛЖЕНИЕ»


По информации директора Центра культуры и досуга Натальи Харитоновой, с 18 января в городе демонстрируется кинохит сезона – фильм «Ирония судьбы. Продолжение». Шосткинцам повезло, поскольку ЦКиД сотрудничает с компанией «Гемини-фильм», которой принадлежат эксклюзивные права на прокат картины.


 

Удосконалення руху міського транспорту по вулиці К. Маркса


Рішення "Про винесення на обговорення проекту удосконалення руху міського транспорту по вулиці К.Маркса" + Схеми руху міського транспорту на відрізку вул. К. Маркса в районі міських ринків (Варіант 1 та Варіант 2)


 

Шостка серед перших в області по залученню інвестицій


Як інформує Головне управління статистики у Сумській області: За попередніми підсумками минулого року приріст сукупного обсягу іноземного капіталу в економіку області склав більше 24 мільйонів доларів США.


 

Шановні шосткинці! Задекларуйте свої доходи!


Задекларуйте свої доходи! До 1 квітня поточного року подайте декларацію про майновий стан і доходи, отримані протягом 2007 року. Не відкладайте це на останній день!


 

Відкрито експозицію фотовиставки «Шостка – вчора, сьогодні, завтра»


З 24 січня у бібліотеці імені Толстого при підтримці відділу культури міськвиконкому розпочала свою роботу фотовиставка «Шостка – вчора, сьогодні, завтра». До експозиції фотовиставки увійшли 30 робіт відомих шосткинських фотомайстрів Михайла Ганюшина та Сергія Гриви.


 

У гормолкомбината новый директор


Директором одного из крупнейших сыродельных предприятий Украины ОАО "Шосткинский городской молочный комбинат" (Сумская область) назначен Мацей Анджей Мирски, сменивший на этой должности Ларису Рудакову. Ранее господин Мирски возглавлял Bel Polska Sp.


 

Водитель из Шостки «переехал» жительницу Черниговщины


Водитель из Шостки на «ГАЗели» совершил наезд на женщину в Новгород-Сиверском районе Черниговщины.

Об этом сообщил начальник управления по чрезвычайным происшествиям и вопросам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы в Черниговской области Вячеслав Рига.


Податкова Сумської обл.  

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!


Шосткинська МДПІ доводить до Вашого відома, що з 1 січня 20058 року встановлений розмір мінімальної заробітної плати 515 грн., з 1 квітня 2008р. – 525 грн., з 1 жовтня 545 грн., з 1 грудня 605 грн. (ст. 59 Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.07р. № 107-VI).


 

Ухвалено бюджет Шостки на 2008 рік


11 січня на сесії Шосткинської міської ради депутати ухвалили міський бюджет на 2008 рік. Загальний об’єм доходів дорівнює 138 млн. 139 тис. 222 грн., об’єм витрат – 137 млн. 929 тис. 222 грн. Протягом року до основного фінансового документу Шостки будут вноситися корективи.

440    441    442    443    444    445    446    447    448

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)