ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Зі святом вас, захисники Вітчизни!


Рідна земля може і нагодувати, і втамувати спрагу, і зачарувати красою… Але вона не може захистити себе. Тому це – священий обов’язок кожного, хто на ній живе, їсть хліб, п’є воду, милується захоплюючими краєвидами.


 

Шосткинський «Любисток» заворожив діаспору


На ім’я Шосткинського міського голови М.П.Ноги надійшов лист від члена Гуманітарної Ради при Президентові України, голови Товариства «Україна-Світ» І. Драча.


 

Анонс конференції «Розвиток індустріального парку «Свема»


Шосткинський інститут Сумського державного університету спільно з виконавчим комітетом Шосткинської міської ради за участю підприємств міста проводить науково-практичну конференцію.


Новый Год 20111  

Новорічне привітання міського голови М.П. Ноги


Дорогі шосткинці! Ще один сповнений надій і тривог рік відходить у минуле. Ще одна Різдвяна зірка сходить над Землею, осяваючи нас вірою, надією і любов’ю.


фотостудия шостка

 

В Шостке открылась первая профессиональная фотостудия


В декабре радушно распахнула двери профессиональная фотостудия «ADVA». Опытный фотограф с вашей помощью увековечит на фото ваши самые смелые и яркие образы.


 

З Днем Святого Миколая Чудотворця!


Шановні шосткинці, передусім, маленькі жителі міста! Від щирого серця вітаю вас з Днем Святого Миколая Чудотворця.


 

Зимовий Чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 1995-1996 р.н.


З 14 по 16 грудня 2010 року в м. Шостці проходив  зимовий Чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 1995-1996 р. н. У чемпіонаті взяли участь вісім команд, які були розбиті на дві підгрупи.


 

Волонтерську діяльність – на наукову основу


"Подаруй частинку серця тому, хто потребує" – під цим гаслом з квітня 2006 року на базі Шосткинсього міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює "Школа волонтерів".


 

Підприємці! Запрошуємо на навчання


Повiдомляемо Bciм пiдприємцям та особам, якi хочуть започаткувати свiй власний бiзнес, що в Сумському державному унiверситетi на основi сучасних oсвітнix програм i прогресивних, телекомунiкацiйних технологiй засновано iнститут пiдприемництва Cisco.


 

Зігріти сироту


Хтось з великих сказав, що щастя – це мить, а все інше будні. А що таке будні? Це та ж мить щастя, тільки багаторазово помножена на проблеми і радість від їх вирішення, падіння і злети. Усього цього достатньо в житті наших прийомних сімей.

439    440    441    442    443    444    445    446    447

 


%custom closeLinks()