ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Обдарована молодь Шостки взяла участь у фестивалі "Студентська весна" + ФОТО


Огляд талантів обдарованої молоді Сумщини «Студентська весна» вже став доброю щорічною традицією і покликаний підтримувати культурне життя студентства, естетично збагачувати та виховувати молоде покоління.


 

Відбувся прийом громадян


16 травня 2011 року міський голова Нога Микола Петрович провів особистий прийом громадян. Всього звернулося 46 чоловік, з них 25 осіб належать до пільгової категорії – пенсіонери, інваліди, діти війни, мати-героїня.


 

Інформація про виконання місцевого бюджету м. Шостка за 1 квартал 2011 року


За  1 квартал 2011 р. в бюджет міста надійшло доходів в сумі 51 796,4 тис.грн., що становить 98,1 % до затвердженого бюджету.


 

Зі святом Великої Перемоги!


66 років минає з того дня, коли переможним салютом закінчилась Велика Вітчизняна війна.


 

Обираємо щасливе майбутнє


В рамках тижня правових знань та з метою підтримки дітей-сиріт Шосткинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 21.04.2011 р. було проведено круглий стіл для випускників 2011 року із числа дітей-сирііт...


 

Кампанія декларування на завершальній стадії


В 2011 році громадяни повинні задекларувати свої доходи за минулий рік до 1 травня


 

Всесвітній день здоров'я молодь відзначала під девізом "Врятуємо життя"


7 квітня відзначається  Всесвітній день здоров'я, щороку цей день присвячений найактуальнішим про-блемам медицини. У 2011 році цей день проходив під девізом "Врятуємо життя...".


 

Вчимося бути справжніми громадянами


Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у березні провів круглий стіл „Вчимося бути справжніми громадянами” для неповнолітніх та молоді, які повернулись з місць позбавлення волі  та засуджені до покарань без позбавлення волі.


 

Привітання міського голови з 8-м Березня


Дорогі жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри,кохані дружини, милі дочки й онучки! Прийміть найщиріші вітання з чарівним святом краси і ніжності – 8 Березня!


 

Тютюнопаління і ти


Спеціалістами Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках місячника профілактики тютюнопаління на базі гуртожитку хіміко-технологічного коледжу ім.І.М.Кожедуба проведено акцію "Не палити та стати переможцем"





438    439    440    441    442    443    444    445    446

 


%custom closeLinks()