ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

КОРИСНІ ПОРАДИ МАЙБУТНІМ ПЕНСІОНЕРАМ


Кожний працюючий, наближаючись до пенсійного віку, замислюється над тим, на які щомісячні суми він може розраховувати, виходячи на заслужений відпочинок. Перед тим, як виходити на пенсію, подумайте, чи всі нюанси ви врахували? Кілька корисних порад, якими можна і потрібно скористатись.


 

21 вересня відбудеться 12 -та сесія міської ради VІІ скликання


21 вересня 2017 року о 14.00 в залі засідань міської ради  відбудеться  дванадцята  сесія  міської ради VІІ скликання.

 


 

Вікторія Степанюк Що треба зробити для виплати аліментів?


Консультує Міністр юстиції України Павло Дмитрович Петренко


 

У Харкові СБУ затримала на хабарництві військового комісара з Донеччини


Начальника одного з військкоматів Донецької області затримали співробітники СБУ спільно з військовою прокуратурою Харківського гарнізону у Харкові.


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 20.09.17


20 вересня   2017 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  Стахорська Любов Іллівна, голова Шосткинського міського товариства захисту прав споживачів з питань захисту прав споживачів.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51


 

Апаратна нарада 18.09.17


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 11 вересня   2017 року  відбулась чергова  апаратна нарада. 

Детальніше  про перебіг апаратної наради  на  відео:  

 18.09.2017 10:30 / / Комментарии (0)

 

VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу в Україні» 

Любов без кордонів завдяки Мін’юсту


Людським почуттям, а особливо – любові, непідвладні пори року, час та кордони. І яскравим прикладом цього є реєстрація шлюбу з іноземними громадянами. В рамках пілотного проекту Мін’юсту «Шлюб за добу», на Сумщині на сьогодні 208 пар наречених стали чоловіком та дружиною, з них 41 шлюб з іноземними громадянами (Росії, Польщі, Литви, Іраку, США, Туреччини, Португалії, Нігерії, Молдови, Пакистану, Тунісу, Канади, Польщі, Пакистану, Афганістану).


 

5 кримінальних проваджень проти захоплювачів земліпорушено завдяки роботі антирейдерських аграрних штабів Мінюсту


За 2 тижні роботи антирейдерських штабів на «гарячі лінії» у регіонах надійшло 124 дзвінки, з яких 21 стосувалися безпосередньо спроб рейдерських захоплень. 

 15.09.2017 10:09 / / Комментарии (0)

 

До уваги мешканців міста!


Усі отримувачі житлових субсидій, які мають заборгованість по сплаті за отримані житлово-комунальні послуги, повинні подати до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. Горького, 4-А каб. № 2, стіл № 2) такі документи:

41    42    43    44    45    46    47    48    49

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)