ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Творчі колективи Шостки підкорили Болгарію


Чотири концерти за три дні, участь у фольклорному фестивалі «Кукурудзяні усмішки», конкурси, екскурсії – саме такою насиченою була програма шосткинських колективів «Джерельця», «Любистку» та творчого об`єднання «Витинанки» під час перебування у сонячній Болгарії. 


 

Положення про проведення вікторини з історії, географії, економіки та культури Республіки Польща


Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Харкові оголошує про старт вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Польща в межах Харківського консульського округу (області Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська і Запорізька). 

 25.10.2011 02:51 / АСМБР / Комментарии (1)

 

Апаратна нарада від 24 жовтня 2011 р.


24 жовтня на апаратній нараді у виконкомі Шосткинської міської було розглянуте питання про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.


 

Олег Бояринцев: «Наше завдання - зберегти робочі місця для 5 тисяч шосткинських робітників»


Уряд доручив Міністерству соціальної політики разом з Пенсійним фондом внести зміни до пенсійного законодавства України з тим, щоб стабілізувати ситуацію на Шосткинських підприємствах оборонно-промислового комплексу.


 

Анонс культурного життя міста Шостки з 24.10.2011р. по 30.10.2011р.


У краєзнавчому музеї працює тематична експозиція «Свема». Страницы истории».


 

Всеукраїнська акція «Дай руку, першокласнику!»


18 жовтня 2011 року на базі Центру естетичного виховання «Юність» в рамках Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!» управлінням освіти проведені загальноміські батьківські збори для батьків першокласників.


 

Відбувся обласний семінар вчителів інформатики


19 жовтня 2011 року Шосткинська спеціалізована школа №1 та Молодіжний центр соціального партнерства і творчості гостинно зустрічали учасників обласного семінару - вчителів інформатики


 

Днями відновив свою діяльність міський басейн


Як повідомила директор фізкультурно-оздоровчого центру Раїса Самошкіна, на сьогоднішній день температура води у великому резервуарі відповідає всім нормам, а сучасна технологія очищення не несе шкоди здоров`ю ані дітей, ані дорослих.


 

ТРК "Акцент" та газета "Полісся" об'єдналися в медіахолдинг


2 комунальних ЗМІ нашого міста – ТРК «Акцент» і газета «Полісся» днями злилися в так званий холдинг. Відтепер редакція знаходитиметься за новою адресою, а саме – в приміщенні телерадіокомпанії «Акцент».


 

У виконкомі Шосткинської міської ради відбулась чергова «гаряча лінія»


19 жовтня у Шосткинському міськвиконкомі відбувся сеанс прямого телефонного зв’язку з головою Шосткинського міського товариства захисту прав споживачів Стахорською Любов Іллівною.

422    423    424    425    426    427    428    429    430

 


%custom closeLinks()