ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Олег Бояринцев: «Наше завдання - зберегти робочі місця для 5 тисяч шосткинських робітників»


Уряд доручив Міністерству соціальної політики разом з Пенсійним фондом внести зміни до пенсійного законодавства України з тим, щоб стабілізувати ситуацію на Шосткинських підприємствах оборонно-промислового комплексу.


 

Анонс культурного життя міста Шостки з 24.10.2011р. по 30.10.2011р.


У краєзнавчому музеї працює тематична експозиція «Свема». Страницы истории».


 

Всеукраїнська акція «Дай руку, першокласнику!»


18 жовтня 2011 року на базі Центру естетичного виховання «Юність» в рамках Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!» управлінням освіти проведені загальноміські батьківські збори для батьків першокласників.


 

Відбувся обласний семінар вчителів інформатики


19 жовтня 2011 року Шосткинська спеціалізована школа №1 та Молодіжний центр соціального партнерства і творчості гостинно зустрічали учасників обласного семінару - вчителів інформатики


 

Днями відновив свою діяльність міський басейн


Як повідомила директор фізкультурно-оздоровчого центру Раїса Самошкіна, на сьогоднішній день температура води у великому резервуарі відповідає всім нормам, а сучасна технологія очищення не несе шкоди здоров`ю ані дітей, ані дорослих.


 

ТРК "Акцент" та газета "Полісся" об'єдналися в медіахолдинг


2 комунальних ЗМІ нашого міста – ТРК «Акцент» і газета «Полісся» днями злилися в так званий холдинг. Відтепер редакція знаходитиметься за новою адресою, а саме – в приміщенні телерадіокомпанії «Акцент».


 

У виконкомі Шосткинської міської ради відбулась чергова «гаряча лінія»


19 жовтня у Шосткинському міськвиконкомі відбувся сеанс прямого телефонного зв’язку з головою Шосткинського міського товариства захисту прав споживачів Стахорською Любов Іллівною.


 

Школярів ознайомили з правилами дорожнього руху


18 жовтня 2011 року в читальному залі Шосткинської центральної дитячої бібліотеки ім. Горького для учнів 3-5 класів було проведено автостоп «У країні Світлофорії та Правопорядку».


 

Навчання на економічно-правовому факультеті Університету ІІІ віку


18 жовтня 2011р. на економічно-правовому факультеті Університету ІІІ віку виступив в.о. начальника Управління Пенсійного фонду в м. Шостка Олександр

Хрущ, який надав деякі роз’яснення щодо Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”.


 

Про стан роботи зі зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м. Шостка за 9 місяців 2011 року


Один з напрямків роботи управління - забезпечення всебічного та своєчасного розгляду звернень громадян, порушених у них проблем, оперативне та своєчасне їх вирішення.

421    422    423    424    425    426    427    428    429

 


%custom closeLinks()