ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У Шосткинській міській раді визначили переможця І туру обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування»


 8 листопада у виконкомі Шосткинської міської ради відбувся І тур обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування».


 

Соціальні допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування


Відповідно до ст.1 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»


 

Особистий прийом громадян міським головою від 7 листопада


7 листопада 2011 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

У ШІ СумДУ відбудеться науково-практична конференція


З 7 по 9 листопада на базі Шосткинського інституту Сумського державного університету проводиться  І Всеукраїнська науково-практична конференція «Хімічна технологія: наука та виробництво»


 

Микола Нога: «Програма «PARTIZAN trophy» - надзвичайно цікава»


Чи готове місто до перегонів, які сюрпризи чекають численних гостей – учасників та глядачів – розповів мер міста Микола НОГА.


 

На трофі-рейд «PARTIZAN trophy 2011» запрошені 160 екіпажів


На трофі-рейд «PARTIZAN trophy 2011», який відбудеться 28-30 жовтня в Шостці, запрошені 160 екіпажів з усієї України, а також пілоти з Росії та Білорусі. Гонка пройде під патронатом голови Сумської ОДА Юрія Чмиря.


 

В ШІ СумДУ привітали перших молодших лейтенантів запасу


Уперше в історії Шостки четверо випускників військової кафедри Шосткинського інституту Сумського державного університету отримали погони молодших лейтенантів запасу.


 

Творчі колективи Шостки підкорили Болгарію


Чотири концерти за три дні, участь у фольклорному фестивалі «Кукурудзяні усмішки», конкурси, екскурсії – саме такою насиченою була програма шосткинських колективів «Джерельця», «Любистку» та творчого об`єднання «Витинанки» під час перебування у сонячній Болгарії. 


 

Положення про проведення вікторини з історії, географії, економіки та культури Республіки Польща


Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Харкові оголошує про старт вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Польща в межах Харківського консульського округу (області Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська і Запорізька). 

 25.10.2011 02:51 / АСМБР / Комментарии (1)

 

Апаратна нарада від 24 жовтня 2011 р.


24 жовтня на апаратній нараді у виконкомі Шосткинської міської було розглянуте питання про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

420    421    422    423    424    425    426    427    428

 


%custom closeLinks()