ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Губернатор Ю.П. Чмирь відвідав Шостку з робочим візитом


10 листопада з робочим візитом Шостку відвідав  голова облдежадміністраціі Ю.П. Чмирь.


 

«Шкільний сад» пустив коріння на Шосткинщині


За ініціативи першого заступника голови Сумської обласної ради Олега Бояринцева у Шостці та Шосткинському районі стартувала акція «Шкільний сад».


 

У Шосткинській міській раді визначили переможця І туру обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування»


 8 листопада у виконкомі Шосткинської міської ради відбувся І тур обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування».


 

Соціальні допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування


Відповідно до ст.1 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»


 

Особистий прийом громадян міським головою від 7 листопада


7 листопада 2011 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

У ШІ СумДУ відбудеться науково-практична конференція


З 7 по 9 листопада на базі Шосткинського інституту Сумського державного університету проводиться  І Всеукраїнська науково-практична конференція «Хімічна технологія: наука та виробництво»


 

Микола Нога: «Програма «PARTIZAN trophy» - надзвичайно цікава»


Чи готове місто до перегонів, які сюрпризи чекають численних гостей – учасників та глядачів – розповів мер міста Микола НОГА.


 

На трофі-рейд «PARTIZAN trophy 2011» запрошені 160 екіпажів


На трофі-рейд «PARTIZAN trophy 2011», який відбудеться 28-30 жовтня в Шостці, запрошені 160 екіпажів з усієї України, а також пілоти з Росії та Білорусі. Гонка пройде під патронатом голови Сумської ОДА Юрія Чмиря.


 

В ШІ СумДУ привітали перших молодших лейтенантів запасу


Уперше в історії Шостки четверо випускників військової кафедри Шосткинського інституту Сумського державного університету отримали погони молодших лейтенантів запасу.


 

Творчі колективи Шостки підкорили Болгарію


Чотири концерти за три дні, участь у фольклорному фестивалі «Кукурудзяні усмішки», конкурси, екскурсії – саме такою насиченою була програма шосткинських колективів «Джерельця», «Любистку» та творчого об`єднання «Витинанки» під час перебування у сонячній Болгарії. 

416    417    418    419    420    421    422    423    424

 


%custom closeLinks()