ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

"Круглий стіл" для дітей-сиріт


У рамках підготовки до Дня молоді, з метою підтримки дітей-сиріт Шосткинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Центру медико-соціальної допомоги «Клініка, дружня до молоді» проведено «круглий стіл» для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування


 

Обговорили президентський проект Конституції


У малому залі Шосткинського міськвиконкому на виконання доручення Секретаріату Президента України відбулось засідання за «круглим столом», за яким обговорювався проект нової Конституції України, запропонований Главою держави В.Ющенком.


 

Відстоюючи інтереси жителів міста...


Шосткинський міськвиконком подав апеляційну скаргу до Харківського апеляційного адміністративного суду щодо перерахунку плати за послуги теплопостачання ТОВ «ШП Харківенергоремонт»


 

З святом Великої Перемоги!


64 роки минає з того  дня, коли переможним салютом закінчилась Велика Вітчизняна війна. Та подвиг Переможців часові непідвладний.


 

Вчимося бути справжніми громадянами


Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів круглий стіл „Вчимося бути справжніми громадянами” для неповнолітніх та молоді, які повернулись з місць позбавлення волі та засуджені до покарань без позбавлення волі.


 

Першотравневе привітання міського голови М.П. Ноги


Щиро вітаю вас з Першотравнем – Днем миру, праці і весни.


 

ВІДЕО! В чому переваги Шостки? Філософія міського голови


Кожне місто чи регіон має мати свій план пріоритетного розвитку. У Шостки такий план є! Представляємо вашій увазі фрагменти інтерв'ю Шосткинського міського голови Миколи Ноги програмі "Перша лінія" (Сумське інтернет телебачення).


Бокс. Чемпионат Украины  

Шосткинские боксеры в числе призеров чемпионата Украины


С 17 по 22 марта 2009 года в Кривом Роге проходил чемпионат Украины по боксу. Воспитанники шосткинского бокса Иван Редкач и Роман Капитоненко, ныне представляющие Киевскую область, в своих весовых категориях завоевали серебро и золото соответственно.


 

«МИСТЕР ШОСТКА 2009» - ИГОРЬ КИЛЬКИНОВ. ОФИЦИАЛЬНЫЕ ИТОГИ


20 марта 2009 года подведены официальные итоги премьерного фотоконкурса «Мистер Шостка 2009». В ходе SMS-голосования было получено 1894 сообщения и 50 сообщений с форума.


 

ФОТОКОНКУРС «МИСТЕР ШОСТКА 2009» - ПОДВЕДЕНИЕ ИТОГОВ 20 МАРТА


15 марта в 23:59 завершилось голосование по фотоконкурсу «Мистер Шостка 2009». 7 участников вместе со своими группами поддержки в течение двух недель окунулись в «бурхливе» море эмоций, ощутили дух состязаний…

401    402    403    404    405    406    407    408    409

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)