ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У ШІ СумДУ відбудеться науково-практична конференція


З 7 по 9 листопада на базі Шосткинського інституту Сумського державного університету проводиться  І Всеукраїнська науково-практична конференція «Хімічна технологія: наука та виробництво»


 

Микола Нога: «Програма «PARTIZAN trophy» - надзвичайно цікава»


Чи готове місто до перегонів, які сюрпризи чекають численних гостей – учасників та глядачів – розповів мер міста Микола НОГА.


 

На трофі-рейд «PARTIZAN trophy 2011» запрошені 160 екіпажів


На трофі-рейд «PARTIZAN trophy 2011», який відбудеться 28-30 жовтня в Шостці, запрошені 160 екіпажів з усієї України, а також пілоти з Росії та Білорусі. Гонка пройде під патронатом голови Сумської ОДА Юрія Чмиря.


 

В ШІ СумДУ привітали перших молодших лейтенантів запасу


Уперше в історії Шостки четверо випускників військової кафедри Шосткинського інституту Сумського державного університету отримали погони молодших лейтенантів запасу.


 

Творчі колективи Шостки підкорили Болгарію


Чотири концерти за три дні, участь у фольклорному фестивалі «Кукурудзяні усмішки», конкурси, екскурсії – саме такою насиченою була програма шосткинських колективів «Джерельця», «Любистку» та творчого об`єднання «Витинанки» під час перебування у сонячній Болгарії. 


 

Положення про проведення вікторини з історії, географії, економіки та культури Республіки Польща


Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Харкові оголошує про старт вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Польща в межах Харківського консульського округу (області Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська і Запорізька). 

 25.10.2011 02:51 / АСМБР / Комментарии (1)

 

Апаратна нарада від 24 жовтня 2011 р.


24 жовтня на апаратній нараді у виконкомі Шосткинської міської було розглянуте питання про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.


 

Олег Бояринцев: «Наше завдання - зберегти робочі місця для 5 тисяч шосткинських робітників»


Уряд доручив Міністерству соціальної політики разом з Пенсійним фондом внести зміни до пенсійного законодавства України з тим, щоб стабілізувати ситуацію на Шосткинських підприємствах оборонно-промислового комплексу.


 

Анонс культурного життя міста Шостки з 24.10.2011р. по 30.10.2011р.


У краєзнавчому музеї працює тематична експозиція «Свема». Страницы истории».


 

Всеукраїнська акція «Дай руку, першокласнику!»


18 жовтня 2011 року на базі Центру естетичного виховання «Юність» в рамках Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!» управлінням освіти проведені загальноміські батьківські збори для батьків першокласників.

399    400    401    402    403    404    405    406    407

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)