ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Телефонному консультуванню БПД – три роки


0 800 213 103 – саме за цим єдиним безкоштовним номером системи безоплатної правової допомоги люди з будь-якого куточка України можуть в телефонному режимі отримати юридичні консультації. Офіс єдиного контактного центру системи БПД у Сумах розпочав свою роботу три роки тому, 17 липня 2017 року. За цей час до операторів у Сумах надійшло понад 232,7 тис. дзвінків.


 

Cтаном на 16 липня 2020 року на Cумщині 348 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію


За минулу добу Covid-19 підтвердили у 2 осіб: м. Білопілля  1, м. Глухів  1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 304 особи, з них 4  за минулу добу (м. Суми  2, м. Путивль  2)


 

16 липня Україна відзначає 30 років проголошення Декларації про державний суверенітет України


Cуверенітет держави – політико-юридична властивість державної влади, яка означає її верховенство і повноту всередині країни, незалежність і рівноправність у зовнішньополітичній сфері.

Правовою основою державного суверенітету є конституції країн, декларації, загальновизнані принципи міжнародного права, які фіксують суверенну рівність держав, їхню територіальну цілісність, невтручання у внутрішні та зовнішні справи, право націй на самовизначення.

 16.07.2020 12:44 / УІНП / Комментарии (0)

 

Стартує онлайн-фотоконкурс "Правова допомога поруч"


З 13 липня по 10 грудня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-фотоконкурс "Правова допомога поруч". Взяти участь в конкурсі можуть як дорослі, так і діти (за умови згоди одного з батьків або законного представника).


 

Фонд соціального страхування України інфомує: заборгованість по виплаті лікарняних погашена в повному обсязі


Кожна  офіційно працевлаштована особа  є захищеною від ризику залишитися без доходу в разі хвороби і може бути впевненою, що отримає необхідне лікування і страхові виплати  в разі нещасного випадку на виробництві.  Застрахованими особами в разі потреби опікується Фонд соціального страхування України який ефективно реалізує свої повноваження  визначені законодавством.


 

Відбулась нарада зі спостережною комісією при виконкомі Шосткинської міської ради


03.07.2020 р. була проведена спільна нарада зі спостережною комісією при виконкомі Шосткинської міської ради.


 

Громадські обговорення у формі електронних консультацій


Виконавчий комітет Шосткинської міської ради повідомляє, що у зв’язку з проведенням карантинних заходів обговорення оприлюдненого 18 червня 2020 року проекту рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради «Про організацію проведення конкурсу та визначення умов з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади» здійснюється в режимі on-Iine.

 


 

Комплекс профілактичних заходів «АВТОБУС – 2020»


Протягом місяця, з 15 червня по 15 липня 2020 р., буде проведено комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2020».


 

8 червня в небі над Шосткою кружлятиме літак


Новину про літак у небі та запрошених почесних гостій, в тому числі і Президента України , повідомив міський голова  Микола Нога, знімальній групі Телеканалу ATV. Відео за посиланням: http://www.shostka-news.com/wp-content/uploads/2020/

 04.06.2020 15:12 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

До уваги громадян!


Орієнтовний перелік документів, необхідних для розгляду питання постановки на квартирний облік:

1    2    3    4    5    6    7    8    9

 


%custom closeLinks()