ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМЩИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ ДО ЄВРОПИ»


Сумська область налагоджує партнерські стосунки із регіоном Мозель (Франція)

Очікується, що найближчим часом буде підписано тристоронню угоду про співпрацю між Сумською, Курською областю Російської Федерації та Французьким регіоном Мозель.

Така ініціатива стала логічним підсумком презентації економічного потенціалу Сумщини, зокрема, індустріального парку «Свема» у місті Метц (Франція).


 

Ветеранській органзації міста - 25 років!


22 березня 2012 року  в Центрі естетичного виховання "Юність"  з нагоди 25-ти річчя створення  Організації ветеранів України та 25-річчя від дня заснування ветеранської організації міста  відбулися урочисті збори та святковий концерт.


 

Інформдень у відділенні соціально-побутової адаптації № 1


22 березня у відділенні соціально-побутової адаптації № 1 міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено Єдиний інформдень. 

УВАГА! Змінилась класифікація видів економічної діяльності


Відповідно до пункту 1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457 "Про затвердження та скасування національних класифікаторів" з 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (далі – КВЕД-2010).

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2012 року державну реєстрацію новостворених юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців необхідно проводити з видами економічної діяльності виключно за КВЕД-2010, незважаючи на те, що чинність КВЕД-2005 припиняється з 31.12.2012 року.


 

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини


21 березня  2012 року у приміщенні виконкому міської ради під головуванням заступника голови комісії Ніни Сиваєвої  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.


 

Єдиний інформдень: «Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича та нова якість державної соціальної політики»


На розширеному засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 7 березня цього року Президентом України Віктором Януковичем було проголошено нові соціальні ініціативи. 


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «МИ ПРОПОНУЄМО КРАЩІ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКІ УМОВИ ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ І ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ»


Губернатор Сумщини Юрій Чмирь презентував на 22-й сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в Страсбурзі «Єдине інвестиційне вікно» та індустріальний парк «Свема»


 

Відеоконференцнарада з питань підготовки та проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2012 року


21 березня 2012 року у приміщенні виконкому відбулась відеоконференцнарада з питань підготовки та проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії.

У конференції взяли участь представники міськіх органів державної виконавчої влади, виконавчих органів міської ради, медичних установ міста.


 

РЕАЛІЗУЄМО СОЦІАЛЬНІ НІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА – ДБАЄМО ПРО ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ


Сумський обласний центр реабілітації дітей-інвалідів повертає малечу, хвору на ДЦП, до життя

«Підтримка дітей, хворих на ДЦП, створення умов, спрямованих на їх всебічний розвиток, – серед соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА. Вони активно впроваджуються на Сумщині. І їх наслідки помітні вже сьогодні», – зазначила заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина ПІКІНА.

Юний мешканець Шостки Роман МИЛЕЙКО за свої 2 роки життя пройшов багато випробувань. У 3 місяці лікарі виявили в хлопчика страшну хворобу – дитячий церебральний параліч.


 

РОЗВИВАЄМО ТРАНСКОРДОННЕ СПІВРОБІТНИЦТВО


Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ взяв участь в офіційному відкритті 22-ї сесії Конгресу місцевих і регіональних влад

На чергову сесію Конгресу, що триватиме 20-22 березня у Страсбурзі (Франція), прибули понад 300 представників місцевих і регіональних влад з 47 держав-членів Ради Європи.

394    395    396    397    398    399    400    401    402

 


%custom closeLinks()