ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Перелік вільних потужностей


Перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.04.2012 р.

 


 

Захід в бібліотеці


 

3 квітня 2012 року в дитячій міській бібліотеці ім. Горького для учнів загальноосвітніх шкіл міста проведено інтелектуально-пізнавальний захід «Я пізнаю світ». 


 

СУМСЬКЕ – НАЙКРАЩЕ!


У рамках проекту з підтримки місцевого товаровиробника «Зроблено на Сумщині» 10 квітня у виставковому комплексі «Іллінський» відбудеться виставка-ярмарок продукції місцевих товаровиробників


 

ВІДКРИТИЙ ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ – ДОВІРА ЛЮДЕЙ ДО ВЛАДИ


Сумщина посіла  перше місце у Всеукраїнському моніторингу відкритості органів влади щодо надання публічної інформації

  

Розміри державних соціальних допомог з 1 квітня 2012 року


З 1 квітня 2012 року підвищуються розміри забезпечення прожиткового мінімуму для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та всі види державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік".

 


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМЩИНА ВИХОДИТЬ НА СВІТОВУ АРЕНУ»


Губернатор поділився враженнями від презентації Сумської області на 22-ій сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи в Страсбурзі (Франція), а також повідомив про найближчі плани презентації економічного потенціалу регіону в Україні та світі

«Сьогодні для області реально відкриваються двері до Європейського Союзу. Це – шанс не просто «прорубати вікно в Європу», а увійти туди як інвестиційно-привабливий регіон. Така можливість випала лише Сумщині», – наголосив Юрій Чмирь.

За його словами, найбільше європейців зацікавили принцип роботи «єдиного інвестиційного вікна» та можливості індустріального парку «Свема». Інтерес до Сумщини був надзвичайно великим. 

Сумщина розширює горизонти співпраці


Наприкінці травня в Інсбруці (Австрія) буде репрезентовано економічний потенціал області 

ВПРОВАДЖУЄМО СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА


Юрій ЧМИРЬ: «Ефективна політика уряду дозволила розпочати системну реформу соцдопомоги, яка забезпечить перерозподіл прибутків громадян на користь тих, хто того потребує» 

Відбудуться громадські слухання


17.04.2012р. в 15-00 в приміщенні Центру культури і дозвілля, за адресою: м.Шостка, вул. Леніна, 13, відбудуться громадські слухання з обговорення регуляторного акта «Про правила торгівлі на ринках м. Шостка».

 


 

ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО РОК-МИСТЕЦТВА


За підтримки губернатора на Сумщині вперше буде проведено рок-фестиваль

390    391    392    393    394    395    396    397    398

 


%custom closeLinks()