ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ВІДКРИТИЙ ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ – ДОВІРА ЛЮДЕЙ ДО ВЛАДИ


Сумщина посіла  перше місце у Всеукраїнському моніторингу відкритості органів влади щодо надання публічної інформації

  

Розміри державних соціальних допомог з 1 квітня 2012 року


З 1 квітня 2012 року підвищуються розміри забезпечення прожиткового мінімуму для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та всі види державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік".

 


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМЩИНА ВИХОДИТЬ НА СВІТОВУ АРЕНУ»


Губернатор поділився враженнями від презентації Сумської області на 22-ій сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи в Страсбурзі (Франція), а також повідомив про найближчі плани презентації економічного потенціалу регіону в Україні та світі

«Сьогодні для області реально відкриваються двері до Європейського Союзу. Це – шанс не просто «прорубати вікно в Європу», а увійти туди як інвестиційно-привабливий регіон. Така можливість випала лише Сумщині», – наголосив Юрій Чмирь.

За його словами, найбільше європейців зацікавили принцип роботи «єдиного інвестиційного вікна» та можливості індустріального парку «Свема». Інтерес до Сумщини був надзвичайно великим. 

Сумщина розширює горизонти співпраці


Наприкінці травня в Інсбруці (Австрія) буде репрезентовано економічний потенціал області 

ВПРОВАДЖУЄМО СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА


Юрій ЧМИРЬ: «Ефективна політика уряду дозволила розпочати системну реформу соцдопомоги, яка забезпечить перерозподіл прибутків громадян на користь тих, хто того потребує» 

Відбудуться громадські слухання


17.04.2012р. в 15-00 в приміщенні Центру культури і дозвілля, за адресою: м.Шостка, вул. Леніна, 13, відбудуться громадські слухання з обговорення регуляторного акта «Про правила торгівлі на ринках м. Шостка».

 


 

ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО РОК-МИСТЕЦТВА


За підтримки губернатора на Сумщині вперше буде проведено рок-фестиваль


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 2 квітня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою.

 На прийом звернулося 39 мешканців нашого міста. Майже 50 %  від загальної кількості становлять пенсіонери, решта - безробітні,  працівники підприємств, установ, організацій міста, студенти.


 

Апаратна нарада 2 квітня 2012 року


    Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 2  квітня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада.


 

Запрошуємо взяти участь в конкурсі „Кращий колективний договір”


Шановні керівники підприємств, установ та організацій, голови профспілкових організацій, запрошуємо вас до участі в міському конкурсі „Кращий колективний договір”.

389    390    391    392    393    394    395    396    397

 


%custom closeLinks()