ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

День цивільного захисту


18 квітня 2012 року на базі спеціалізованої  школи І-ІІ ступенів – ліцей відбувся показовий День цивільного захисту.

День  проведено в рамках  заходів, передбачених    рішенням  виконкому № 412 від 26.11.2011 року «Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного  захисту м. Шостка на 2012 рік».


 

ЯКІСНА ОСВІТА - ГАРАНТОВАНЕ МАЙБУТНЄ


На виконання Програми Президента «Україна для людей» та Стратегії «Нова Сумщина-2015» область долучилася до Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!»

 

 Про це йшлося під час брифінгу заступника голови облдержадміністрації Тамари Іщенко  і тимчасово виконуючої обов’язки начальника управління освіти та науки облдержадміністрації Інеси Пєсоцької 

ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «У ВЛАДИ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ – СПІЛЬНІ ІНТЕРЕСИ»


На Сумщині стартував обласний конкурс на «Кращий колективний договір»

 

«Метою конкурсу є розвиток соціального партнерства, підвищення гарантій соціально-трудових прав працівників, досягнення високої продуктивності праці та зростання життєвого рівня людей», – повідомив у ході засідання оргкомітету перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Чернявський. 


 

Соціальні ініціативи Президента: ПЕНСІЙНА РЕФОРМА – ШЛЯХ ДО ЗАБЕЗПЕЧЕНОЇ СТАРОСТІ


Тамара Іщенко: «Втілення соціальних ініціатив Президента дозволить значно збільшити пенсійні виплати»

 

Про це зазначила заступник голови облдержадміністрації у ході засідання робочої групи регіонального комітету з економічних реформ.


 

Другий тур обласного фестивалю «Студентська весна - 2012»


17 квітня 2012 року  в Конотопі відбувся другий тур обласного фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2012». Шосткинське студентство представила сильна команда у складі: Народного ансамблю танцю «Світанок», керівники – відмінники освіти України Тетяна та Олег Демичі; учасниці Народного студентського театру естрадних мініатюр «Спєцсмєх»  Яни Ількун, керівник – Геннадій Філон;  вокального ансамблю танцю «Сузір’я»,  керівник –  Ірина Соколова; студента Вищого комунального навчального закладу «Шосткинське медичне училище»  Євгена Кротова


 

Відбулись громадські слухання


17 квітня 2012 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля о 15.00 відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про правила торгівлі на ринках м. Шостка».


 

Розміри виплат разової щорічної допомоги до 5 травня


Розміри виплат разової щорічної допомоги до 5 травня


 

Гаряча лінія 18 квітня 2012 року


До уваги мешканців міста!

 

18 квітня 2012 року  на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Ткаченко Ольга Олександрівна, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Анонс культурного життя міста з 16.04.12 по 22.04.12


Звітний концерт народного хору "Жайвір" Центру культури і дозвілля, 22 квітня, Центр культури і дозвілля (вул. Леніна, 13 )  


 

Вітання голови облдержадміністрації Ю.П. Чмиря та голови обласної ради Г.В. Михайленка до свята Великодня


Дорогі жителі Сумщини!


 Сердечно вітаємо вас із головним православним святом – Світлим Христовим Воскресінням!

 

Цього дня ми звертаємося до Господа за благословенням для рідної Сумщини, дякуємо за підтримку в усіх благих починаннях, сповнюємо серця надією, вірою і любов’ю до ближніх.

386    387    388    389    390    391    392    393    394

 


%custom closeLinks()