ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного життя міста з 30.05.12 по 06.05.12


Запрошуємо мешканців  та гостей міста відвідати  персональну виставку Раїси Нікольської  (нитяна графіка) "Возвращение" (краєзнавчий музей, 30.04.12 - 05.05.12 р., з 9.00 до 16.45) 


 

В Шостці вшанували чорнобильців


26 квітня 2012 року  біля  Пам’ятного знака  „Жертвам Чорнобильської катастрофи” відбувся мітинг – реквієм з нагоди 26-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЄС.

На мітинг   прийшли учасники ліквідації аварії, представники міської та районної влади, депутати міськради, представники громадських і політичних організацій, учні міських навчальних закладів, мешканці міста.  


 

Засідання виконкому 26 квітня 2012 року


26 квітня   2012 року під головуванням міського голови М.П.Ноги відбулось  засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста.

Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 23 питання, по яким були прийняті  відповідні рішення. 

 


 

В рамках Дня охорони праці відбулось засідання


25 квітня 2012 року в рамках Дня охорони праці відбулось засідання з керівниками та представниками установ, підприємств та організацій міста Шостки та Шосткинського району.


 

Робота робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення


18 квітня 2012 року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю фахівців управління праці та соціального захисту населення, міськрайцентру зайнятості, ШМДПІ, Пенсійного фонду, Шосткинського МРВ УМВС України, відділень фондів соціального страхування проведено рейдове обстеження суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі. Із 18 перевірених осіб 5 - використовують найману працю без належного оформлення трудових стосунків. В ході перевірки виявлено 7 тіньових робочих місць.


 

Єдиний інормдень: «Державна політика щодо соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС»


26 квітня – трагічна дата в історії нашої держави. Цього дня 26 років тому сталася найбільша аварія за всю історію розвитку атомної енергетики.

Усі демократичні держави світу піклуються про своїх громадян, які втратили здоров’я, стали інвалідами заради рідної країни. Однією з таких категорій в Україні є громадяни, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи. 


 

Соціальні ініціативи Президента: Порядок проведення компенсаційних виплат


Відповідно до статей 5, 6 Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" та статті 3 Закону України "Про державний бюджет України на 2012 рік", з метою реалізації нових соціальних ініціатив Президента України в частині організації проведення компенсаційних виплат за знеціненими заощадженнями, поміщеними в установи Ощадного банку СРСР, громадянам, які не скористалися цим правом у 2008 році з 02.04.2012 року розпочата підготовча робота для проведення компенсаційних виплат.

В Управлінні Національного банку України в Сумській області з метою надання консультацій населенню з питань актуалізації даних реєстру вкладників Ощадбанку СРСР та проведення компенсації виплат створений і функціонує телефон "гарячої лінії" (0542-675-574).

 Для актуалізації даних вкладнику потрібно зателефонувати на безкоштовну "гарячу телефонну лінію" АТ "Ощадбанку" (0 800 212 000), або на телефон АТ "Ощадбанк" за тарифами Укртелекома (+38 044 364 2121), або шляхом заповненням спеціальної форми на Інтернет - сторінці (www.oschadnybank.com)


 

Зустріч друзів


21 квітня 2012 року , в теплий сонячний день,  Шосткинський - народний хоровий колектив ветеранів війни та праці Центру культури і дозвілля брав участь у вшануванні своїх давніх друзів і колег - академічного хорового колективу Палацу культури і техніки Михайлівського гірничо - збагачувального комбінату міста Железногорська (Російської Федерації),  міста- побратима Шостки.


 

Енергозбереження: Міська програма в дії


З метою здешевлення вартості палива, в  Шостці, як і в Україні в цілому, активно  впроваджуються енергозберігаючі технології.

Зокрема, в рамках реалізації  міської програми стратегічного розвитку підприємств комунальної теплоенергетики та оптимізації схеми централізованого теплопостачання міста Шостка на 2008-2012 роки,  затвердженої рішенням міської ради,  за рахунок коштів міського бюджету, державного бюджету  та коштів підприємства,  на Шосткинській  ТЕЦ введено в експлуатацію котел, який функціонує на твердому паливі (відходах деревини). 


 

Забезпечення безкоштовними санаторно-курортними путівками


Санаторно–курортне лікування – це одна із основних пільг для ветеранів війни та      інвалідів, установленої відповідно до Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про жертви нацистських переслідувань” та „Про основи соціальної захищеності інвалідів України”.

384    385    386    387    388    389    390    391    392

 


%custom closeLinks()