ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Всесвітній день здоров'я молодь відзначала під девізом "Врятуємо життя"


7 квітня відзначається  Всесвітній день здоров'я, щороку цей день присвячений найактуальнішим про-блемам медицини. У 2011 році цей день проходив під девізом "Врятуємо життя...".


 

Вчимося бути справжніми громадянами


Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у березні провів круглий стіл „Вчимося бути справжніми громадянами” для неповнолітніх та молоді, які повернулись з місць позбавлення волі  та засуджені до покарань без позбавлення волі.


 

Привітання міського голови з 8-м Березня


Дорогі жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри,кохані дружини, милі дочки й онучки! Прийміть найщиріші вітання з чарівним святом краси і ніжності – 8 Березня!


 

Тютюнопаління і ти


Спеціалістами Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках місячника профілактики тютюнопаління на базі гуртожитку хіміко-технологічного коледжу ім.І.М.Кожедуба проведено акцію "Не палити та стати переможцем"


 

Зі святом вас, захисники Вітчизни!


Рідна земля може і нагодувати, і втамувати спрагу, і зачарувати красою… Але вона не може захистити себе. Тому це – священий обов’язок кожного, хто на ній живе, їсть хліб, п’є воду, милується захоплюючими краєвидами.


 

Шосткинський «Любисток» заворожив діаспору


На ім’я Шосткинського міського голови М.П.Ноги надійшов лист від члена Гуманітарної Ради при Президентові України, голови Товариства «Україна-Світ» І. Драча.


 

Анонс конференції «Розвиток індустріального парку «Свема»


Шосткинський інститут Сумського державного університету спільно з виконавчим комітетом Шосткинської міської ради за участю підприємств міста проводить науково-практичну конференцію.


Новый Год 20111  

Новорічне привітання міського голови М.П. Ноги


Дорогі шосткинці! Ще один сповнений надій і тривог рік відходить у минуле. Ще одна Різдвяна зірка сходить над Землею, осяваючи нас вірою, надією і любов’ю.


фотостудия шостка  

В Шостке открылась первая профессиональная фотостудия


В декабре радушно распахнула двери профессиональная фотостудия «ADVA». Опытный фотограф с вашей помощью увековечит на фото ваши самые смелые и яркие образы.


 

З Днем Святого Миколая Чудотворця!


Шановні шосткинці, передусім, маленькі жителі міста! Від щирого серця вітаю вас з Днем Святого Миколая Чудотворця.

384    385    386    387    388    389    390    391    392

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)