ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ПІДПРИЄМСТВ М.ШОСТКА


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що обсяг оптового товарообороту підприємств м.Шостка за 2011р. становив 400,4 млн.грн.

У структурі оптового товарообороту переважали непродовольчі товари – 93,9%. 


 

Доходи громадян у 2011 році


 

Як повідомляє Головне управління статистики у Сумській області, за попередніми даними сукупні доходи громадян області за 2011р. становили 28100 млн.грн., що вище рівня доходів за 2010р. на 12,8%. Їх частка у загальному обсязі доходів по Україні склала 2,2%. 


 

Про індекси споживчих цін у квітні 2012 року


 

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у квітні 2012 року.


 


 

Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради попереджає


Насолода літнього відпочинку біля води всім відома, проте користуватись цим благом матінки-природи потрібно розумно і обережно, адже вода помилок не прощає.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради вважає за необхідне ще раз попередити населення про важливість знань та дотримання правил поведінки на воді.

Отже, основна причина через яку гинуть люди, це необережне поводження на воді – пустощі та хуліганства недотримання правил безпеки. Що стосується дитячих жертв, то їх  спричиняє саме батьківський недогляд. Досить лише на хвилину втратити пильність – і врятувати малюка буде запізно. 


 

Серце до серця


В місті Шостка у квітні –травні  2012 року проходила благодійна акція „Серце до серця”, проголошена Всеукраїнським благодійним фондом. Дана акція проводиться  сьомий рік постіль. Кожному, хто вкидав гроші до скриньки, дарувалося яскраве сердечко – символ акції.

Цього року Шосткинським міським цен було залучено до участі в акції 5 громадських та молодіжних організацій міста - "Турбота", "Десятина", "Буферна зона", "Епіцентр", "Жінки за майбутнє дітей України". Найактивнішими  були волонтери молодіжної громадської організації «Епіцентр» (керівник Кеня Д.В.).


 

Єдиний інформдень: «Державна політика щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».


Однією з найвищих соціальних цінностей держави є соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Конституцією України на державу покладається обов’язок утримання та виховання таких дітей. Держава заохочує і підтримує благодійницьку діяльність щодо дітей.

Правові, організаційні, соціальні засади та гарантії державної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, молоді із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, визначаються Законом України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (далі – Закон), який набув чинності 13 січня 2005 року і є складовою законодавства про охорону дитинства. 


 

Стан виплати заробітної плати на підприємствах м. Шостка на 1 квітня 2012 року


 

 Головне управління статистики у Сумській області повідомляє.

Протягом березня 2012р. відбулось збільшення суми заборгованості по заробітній платі у м. Шостка - на 5,8%.  На початок квітня поточного року працівникам міста не виплачено 22,2 млн.грн., а це 37,6%  загальнообласного боргу.


 

В Шостці відсвяткували День Перемоги


9 травня біля Вічного вогню  пройшли   урочистості, присвячені Дню Перемоги.

 Відбулися  парад  ветеранів Великої Вітчизняної війни, святкова демонстрація по центральним вулицям міста та театралізований мітинг  «Ім’я героїв в пам’яті навічно».


 

ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В.Ф.ЯНУКОВИЧА з нагоди Дня Перемоги


Дорогі ветерани!

Вітаю вас із Днем Перемоги.

Низький вам уклін за ваш безсмертний подвиг, за вашу самопожертву та відвагу.

Ви звільнили рідну землю, Європу і загалом весь світ від фашистської навали. Ми перед вами у невідплатному синівському боргу.

Дякуємо вам за нашу свободу, за те, що дарували і захистили наші життя. За те, що відродили з попелища війни нашу Батьківщину.

Україна пам’ятатиме кожного, хто боронив цю землю.

Бажаю міцного здоров’я, душевного тепла та довгих років життя.

Честь і слава вам, нашим ветеранам!

Із Днем Перемоги, дорогі співвітчизники!


 

Вітання до Дня Перемоги голови Сумської обласної державної адміністрації Чмиря Ю.П. та голови обласної ради Михайленка Г.В.


Дорогі ветерани, земляки!

 

Щиро вітаємо Вас зі святом Великої Перемоги.

9 Травня – особлива дата. Мабуть, не знайдеться на Сумщині родини, яку б обійшла війна. Тому цього Дня ми з особливим почуттям несемо квіти до Обелісків, вклоняємося могилі Невідомого Солдата, який віддав життя за наше мирне сьогодення.

Усвідомлюючи всю відповідальність за долю сивочолих свідків тих подій, Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ визначив пріоритетом соціальної політики нашої держави турботу про ветеранів, забезпечення їм належної медичної допомоги, гідних умов життя. Це – шлях, з якого ми не зійдемо.

Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг. Спасибі Вам за збережений мир, за можливість  у вільній країні виховувати дітей та онуків. 

Міцного здоров’я, бадьорості духу і довголіття.

 

 

383    384    385    386    387    388    389    390    391

 


%custom closeLinks()