ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Таланти освіти тобі, рідне місто!


15  травня  2012 року  у Шосткинському державному краєзнавчому музеї відбулось відкриття художньої виставки «Таланти освіти тобі, рідне місто!».

На виставці представлена 261 художня  робота  67 майстрів –  працівників освіти міста.


 

ДОЛЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ НА СУМЩИНІ


Область поділилася своїми здобутками та баченням майбутнього галузі ЖКГ з учасниками першої практичної конференції «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства»

«Програма Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» націлює нас на реформування однієї з найбільш соціально орієнтованих галузей, за підсумками роботи якої у людей формується думка щодо діяльності влади в цілому», – наголосив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ у ході відкриття конференції, в якій взяли участь фахівці житлово-комунальної сфери з усієї держави. 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


39 шосткинців звернулося сьогодні на особистий прийом до міського голови.


 

Анонс культурного життя міста з 14.05.12 по 20.05.12


Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку "Таланти педагогів", яка працюватиме в міському краєзнавчому музеї з 16 травня 2012 року


 

11 травня відзначив своє 85-річчя Володимир Петрович Чумак


Рішенням 7-й сесії 13 скликання від 19 травня 1972 року  Чумак  В.П.  був обраний головою виконкому Шосткинської міськради депутатів трудящих. На цій посаді він перебував до 1977 року.

Подальша його доля була також пов'язана з хіміко-фотографічної промисловістю. З 1977 р. по 1983 р. він працював директором СКТБ.


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ЛИШЕ ОСМИСЛИВШИ ТРАГІЧНІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ, МИ ЗМОЖЕМО БУДУВАТИ СВОЄ МАЙБУТНЄ»


За підтримки голови облдержадміністрації та Міжнародного благодійного фонду «Військове братерство» з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні з 11 до 25 травня в області триватиме Міжнародний соціальний фотодокументальний проект «Війна краде дитинство»

 


 

В колі сім’ї


З метою розвитку та підтримки альтернативних форм виховання дітей Шосткинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений   сімейний вечір «В колі сім’ї» до Дня сім’ї та матері  в приміщенні Шосткинського краєзнавчого музею.

На свято були запрошені прийомні сім’ї з дітьми, які оглянули персональну виставку творчих робіт (нитяна графіка) Раїси  Нікольської  та прийняли участь у тренинговій програмі «Щастя кожного в його руках», яку підготували спеціалісти Центру.


 

Сторінки історії Шостки


За ініціативою міського голови Миколи Ноги, з  метою популярізації історії нашого міста, на офіційному сайті Шосткинської міської ради створено   розділ  «Сторінки історії Шостки».

Розпочинаємо його публікацією книги місцевого краєзнавця Олександри Плодистої  «Героями были все»


 

ОПЛАТА НАСЕЛЕННЯМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У БЕРЕЗНІ 2012 РОКУ


За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, упродовж  січня-березня  2012р. населенням області сплачено за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 288,2 млн.грн., що на 4,5 млн.грн. (1,5%) менше, ніж за аналогічний період минулого року. Рівень оплати становив 91,4% до нарахованих сум.


 

Робоче місце має бути безпечним


 

За повідомленням Головного управління статистики Сумської області у 2011 році від травматизму, пов’язаного з виробництвом, в області постраждало 163 особи. Серед міст і районів області найбільша кількість травмованих була по м.Суми (82 особи), м.м. Конотоп, Охтирка, Ромни, Шостка (по 10 осіб).

382    383    384    385    386    387    388    389    390

 


%custom closeLinks()