ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Створено державну установу «Сумський обласний контактний центр», де відкрито «гарячу телефонну» лінію для жителів Сумської області.


В Сумах створено державну установу «Сумський обласний контактний центр», де відкрито «гарячу телефонну» лінію для жителів Сумської області.

 Державна установа «Сумський обласний контактний центр»  функціонує так:

-         на умовах п’ятиденного робочого тижня;

-         час роботи з 8.00 до 18.00 години;

-         звернення громадян приймаються за номерами телефону:

          0-800-301-501    (безкоштовно для жителів Сумської області);

         (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м. Суми та Сумського району).


 

Засідання комісії з питань захисту дитини


     16 травня 2012 року   у приміщенні виконкому міської ради під головуванням заступника голови комісії Ніни Сиваєвої  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.


 

ІГОР ЯГОВДИК: «СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МАЄ НА МЕТІ ОХОПЛЕННЯ УВАГОЮ НАЙУРАЗЛИВІШИХ ГРОМАДЯН»


«З 1 червня в міських та районних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вводяться додаткові 334 штатні одиниці фахівців із соціальної роботи»

Про це в ході брифінгу повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

Він переконаний, введення таких посад дозволить покращити якість надання соціальних послуг, а відтак перейти до більш адресної та дієвої допомоги людям, як того вимагає Глава держави.


 

Навчання економічно-правовому факультеті Університету ІІІ віку


15 травня 2012 року на економічно-правовому факультеті Університету ІІІ віку провела лекцію Тетяна  Доля  - начальник відділу прийому документів та обслуговування громадян Шосткинського відділення Пенсійного Фонду на тему: «Про осучаснення пенсій, які були призначені до 2008 року».


 

Відбудуться громадські слухання


18 травня 2012 року  в Центрі культури та дозвілля (вул. Леніна, 13) о 15-00 годині відбудуться громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акту «Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

 

 


 

НА СУМЩИНІ ПІДПИСАНО ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ДОГОВІР ЗДЕШЕВЛЕННЯ ІПОТЕКИ


У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА на Сумщині вперше в Україні розпочато реалізацію Програми іпотечного кредитування на умовах надання часткової компенсації державою відсоткової ставки кредиту.


 

Гаряча лінія 15 травня 2012 року


До уваги мешканців міста!

 

15 травня  2012 року  на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Савкатов Тимур Дмитрович, начальник управління Держкомзему у м. Шостка.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

Таланти освіти тобі, рідне місто!


15  травня  2012 року  у Шосткинському державному краєзнавчому музеї відбулось відкриття художньої виставки «Таланти освіти тобі, рідне місто!».

На виставці представлена 261 художня  робота  67 майстрів –  працівників освіти міста.


 

ДОЛЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ НА СУМЩИНІ


Область поділилася своїми здобутками та баченням майбутнього галузі ЖКГ з учасниками першої практичної конференції «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства»

«Програма Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» націлює нас на реформування однієї з найбільш соціально орієнтованих галузей, за підсумками роботи якої у людей формується думка щодо діяльності влади в цілому», – наголосив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ у ході відкриття конференції, в якій взяли участь фахівці житлово-комунальної сфери з усієї держави. 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


39 шосткинців звернулося сьогодні на особистий прийом до міського голови.

380    381    382    383    384    385    386    387    388

 


%custom closeLinks()