ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Закінчення навчального року на факультеті інформаційних технологій


24 травня 2012 року відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчального року на факультеті інформаційних технологій на базі Центральної міської бібліотеки ім. Л.М. Толстого та агрономічному факультеті на базі міської станції юних натуралістів.


 

В Україні розпочато реалізацію Програми іпотечного кредитування на умовах надання часткової компенсації державою відсоткової ставки кредиту


28 травня на апаратній нараді при міському голові було обговорене питання стосовно реалізації Програми іпотечного кредитування на умовах надання часткової компенсації державою відсоткової ставки кредиту.

Заступник міського голови Віктор Пустовіт повідомив, що затверджена та запускається в дію державна програма здешевлення іпотечних кредитів. Доступне житло – один з найважливіших постулатів Соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Втілення нової іпотечної програми дозволить забезпечити житлом понад 40 тис. громадян країни. Планується надати близько 30 тис. кредитів, що дозволить залучити в будівництво майже 10 млрд. грн.


 

Апаратна нарада при міському голові 28 травня 2012 року


Під керівництвом міського голови Ноги М.П., за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 28 травня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

Завідувач сектору  у справах сім’ї та молоді Ольга Сокульська  доповіла про хід організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року . 


 

МНС інформує...


В період з  21 травня по 27  травня  2012 року в  Шостці  по вул. Ушакова (приватні будинки) та в районі дачного масиву «Любитель» (сміття на площі до 0,036 га) виникли 3 пожежі.

 

 


 

Анонс культурного життя міста


Вистава «Декамерон» Московського незалежного театру  (в головній ролі – народна артистка України Ольга Сумська), 2 червня, Центр естетичного виховання, 19.00  


 

Чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


25 травня 2012 року у приміщення виконкому під керівництвом  секретаря міської ради, голови комісії  Хомовненко Л.П. відбулось чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


 

Сумщина відзначила 125-річчя з Дня народження двічі Героя Радянського Союзу Сидора Артемовича Ковпака


Заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО передала вітання ветеранам партизанських загонів від Юрія ЧМИРЯ та побажала міцного здоров’я і сімейного затишку.

 «Підпільна партизанська боротьба – особлива сторінка історії нашого краю. Кожен учасник руху опору зробив вагомий внесок у загальну перемогу над ворогом», – зазначила Тамара Іщенко під час мітингу біля пам’ятника С.А.Ковпаку у Путивлі.


 

Єдиний інформдень: «Державна політика щодо оздоровлення та відпочинку дітей. Літня оздоровча кампанія 2012 року».


Якісний відпочинок та оздоровлення дітей та підлітків – один із пріоритетних напрямків держаної політики. Сумщина, як регіон з великим рекреаційним потенціалом, вже не один рік поспіль вдало проводить оздоровчу кампанію, про що свідчить високий відсоток дітей, охоплених оздоровчими та відпочинковими послугами, від загальної кількості учнівської та студентської молоді області.

З метою забезпечення належного рівня проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії в області розроблено проект Програми оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році. Реалізація Програми дозволить забезпечити ефективне проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2012 року, а також впровадити відкритий, об’єктивний та прозорий підбір та направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку області та України.


 

Виповнюється 125 років від дня народження Сидора Артемовича Ковпака


26 травня 2012 року  виповнюється 125 років від дня народження Сидора Артемовича Ковпака, одного з організаторів і керівників партизанського руху на тимчасово окупованій фашистами території України, генерал-майора (1943 р.), двічі Героя Радянського Союзу (1942 р., 1944 р.), заступника Голови Президії Верховної Ради УРСР у 1947-1967 рр.
Сидір Артемович Ковпак народився у селі Котельва на Полтавщині в бідній селянській сім’ї. Трудове життя розпочав з одинадцяти років.


 

Координаційна рада розглянула питання організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2012 році


22 травня 2012 року відбулось засідання Координаційної ради з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року.

Були розглянуті питання щодо організації роботи пришкільних, та профільних таборів, таборів праці та відпочинку та заміських таборів  «Лісовий» та «Світлий».

379    380    381    382    383    384    385    386    387

 


%custom closeLinks()