ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «НАМ Є ЩО ДЕМОНСТРУВАТИ СВІТУ»


 

Сумщина представить економічний, інвестиційний та туристичний потенціал дипломатам з Міжнародного трейд-клубу в Україні, які відвідають регіон 14-15 червня

 Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації у ході засідання оргкомітету.

Понад 20 представників з більш ніж 10 країн світу ознайомляться з роботою «єдиного інвестиційного вікна» на прикладі індустріального парку «Свема» у Шостці; реалізацією інвестиційних проектів ТОВ «Керамейя», ТОВ «Гуала Гложерс Україна», ПАТ «Крафт Фудз Україна», ПАТ «Технологія», ПАТ «Бель Шостка Україна». 


 

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ПОНАД УСЕ


 

Юрій ЧМИРЬ: «Інспектуючі органи забовязані дбати про якість та безпеку продуктів харчування для дітей»

За словами голови облдержадміністрації, питання організації якісного харчування дітей у навчальних закладах перебуває на особистому контролі у  Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, адже забезпечення дітей корисним, повноцінним та збалансованим харчуванням – це питання національної безпеки України, переконаний Юрій Чмирь. 

«Ми – діти твої, Україно!»


 

1 червня – Всесвітній День захисту дітей. Так, це день дитинства такого далекого та близького водночас. А що ж таке  дитинство? Це – блакитне небо, це мир і щастя, це великий гомін, юрба, бантики, скакалки, м’ячики, машинки… Це все те, чого нам не вистачає у дорослому житті.

 З нагоди свята у Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулись урочистості присвячені цьому дню. Свято зібрало близько 200 дітлахів. Цікаві конкурси: малюнок на асфальті, змагання з шашок, веселі старти, «Місто майстрів» та святковий концерт жваво веселили всіх присутніх. Чисельні гості, спонсори свята вітали дітей щедрими аплодисментами та обдаровували призами і подарунками. 

Засідання виконкому 30 травня 2012 року


30 травня 2012 року під головуванням міського голови М.П.Ноги відбулось засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста.

Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 25 питань, по яким були прийняті  відповідні рішення.


 

План заходів, присвячених Міжнародному дню захисту дітей


1 червня - Міжнародний день захисту дітей!  Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святкових заходах!

 

 Програма святкових заходів  

Закінчення навчального року на факультеті основ медицини Університету ІІІ віку


29 травня 2012 року відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчального року на факультеті основ медицини на базі Шосткинської центральної районної лікарні.


 

Закінчення навчального року на економічно-правовому факультеті Університету ІІІ віку


29 травня 2012 року відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчального року на економічно-правовому факультеті на базі Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).


 

Соціальні ініціативи Президента: Інформаційна довідка щодо соціальної політики в Україні протягом 2010-2012 років


ВВП у 2008 році – зріс лише на 2,1 %, у 2009 р. – падіння вже становило 14,8 %; індекс споживчих цін (рік до року) у 2008 р. – склав 25,2 %, 2009 р. – 15,9 %. Катастрофічно були знижені обсяги випуску промислової продукції. Так індекс промислової продукції у 2008 р. становив – 94,8 %, у 2009 р. – 78,1 %.

У березні 2010 року діючий Уряд приступив до виконання своїх повноважень і зміг переломити кризову ситуацію: менш ніж за рік українська економіка знову запрацювала. Розпочато відновлення економіки та закладання фундаменту для сталого довгострокового розвитку країни.

Відбулося пожвавлення економічних процесів, яке невдовзі перейшло у стабільне зростання у машинобудуванні, будівництві, хімічному та енергетичному комплексах, авіаційній, космічній, легкій промисловості, виробництві лікарських засобів, АПК, на транспорті, у торгівлі, в інших галузях. При цьому реальний сектор відновлювався, а тіньова економіка поступово почала зменшуватися. Серед ключових пріоритетів Уряду – розвиток України було виведено на траєкторію сталого зростання при збереженні фінансової стабільності.


 

До уваги мешканців міста!


30 травня 2012 року   на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Шиман Ірина Юріївна, начальник  відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради.


 

Закінчення навчального року на історичному факультеті


25 травня 2012 року відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчального року на історичному факультеті Університету ІІІ віку на базі державного краєзнавчого музею.

378    379    380    381    382    383    384    385    386

 


%custom closeLinks()