ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ПІДВИЩУЄМО ОСВІТНІ СТАНДАРТИ – ФОРМУЄМО МАЙБУТНЄ НОВОЇ СУМЩИНИ


В області завершено зовнішнє незалежне оцінювання

 

«На шляху до вдосконалення системи освіти України ЗНО дозволяє уникнути корумпованості та забезпечує рівні можливості для абітурієнтів під час вступу до вищих навчальних закладів, відкриває дорогу талановитій молоді до престижних вишів», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО. З її слів, тестування здійснюється на принципах прозорості та об’єктивності.

Цьогоріч інтелектуальний марафон тривав з 15 травня до 7 червня. Бажаючі вступити до вищих навчальних закладів мали зареєструватися для участі у ЗНО з 1 січня до 20 лютого. Для проходження тестування зареєструвалося 8503 абітурієнти, з них 6437 осіб (86%) – випускники 11 класів. Порівняно з минулим роком їх кількість збільшилася майже на 1700 осіб.


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМЩИНА УСПІШНО ВИКОНУЄ ЗАВДАННЯ ПРЕЗИДЕНТА ЩОДО ГАРАНТІЙ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»


На цьому наголосив губернатор області у ході прес-туру до приватного акціонерного товариства «Сад» на Охтирщині, яке є флагманом сільськогосподарського виробництва регіону

Юрій Чмирь ознайомив журналістів області з основними здобутками агропромислового комплексу. За його словами, у 2011 році сумські аграрії зібрали рекордний урожай зернових – 2,5 мільйона тонн, побудували 3 елеватори загальною потужністю 100 тисяч тонн у Сумському, Глухівському та Кролевецькому районах. 


 

Острів милосердя


У нашому місті є багато дитячих закладів, де можна дітям гарно відпочити, отримати приємні миті насолоди. Але один заклад, є тим острівцем, де діти з особливими потребами почувають себе найвпевненіше. Це Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Численні виховні та культурні заходи, що проводяться у центрі, доброзичливе ставлення співробітників створюють для наших дітей теплу, домашню атмосферу.

 

 


 

92-га річниця від дня народження тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба


8 червня в Шостці відзначатимуть 92-гу річницю від дня народження тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації  Івана Микитовича Кожедуба.

Пропонуємо план  заходів, які відбудуться з цієї нагоди.  


 

Анонс культурного життя міста


Концерт художніх колективів Центру естетичного виховання, 9 червня, вулиця Леніна (помост), 18.00


 

Соціальні ініціативи Президента: забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації


1 червня 2012 року у приміщенні виконкому Шосткинської міської ради відбулась нарада в режимі відеоселектору з питань забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, за участю начальників управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій та міських рад.

  

В Шостці відзначили Міжнародний День захисту дітей


1 червня в Шостці відзначили Міжнародний День захисту дітей.

На центральній площі міста для юних шосткинців  було проведене  традиційне  свято «Веселої корівки», організоване компанією «Бель Шостка Україна».

Зі  святом  юних глядачів від імені міського голови  привітала його заступник  Ніна Сиваєва. «Діти  Шостки – найкращі, найактивніші та самі життєрадісні», - сказала вона. 


 

Міський фестиваль "Повір у себе"


З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів міський фестиваль “Повір у себе” для дітей-інвалідів на базі Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства „Турбота”.


 

Вихованці міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів взяли участь у святі


Традиційно 1  червня в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулася урочиста лінійка, присвячена відкриттю літнього оздоровчого майданчика для дітей з особливими потребами. Попереду їх чекають цікаві екскурсії, походи на природу та річку, конкурсні програми та вікторини, спортивні змагання.

Сьогодні ж вихованці центру  відвідали міські заходи, присвячені Дню захисту дітей, приймали участь у різноманітних конкурсах та розвагах. 


 

Виконком взяв до відома звіт про підсумки роботи житлово-комунальних служб міста в осінньо-зимовий період 2011-2012 років та затвердив завдання на осінньо-зимовий період 2012-2013 років


Протягом осінньо-зимового періоду 2011-2012 років задовільне функціонування підприємств, установ і організацій та надання споживачам міста житлово-комунальних послуг було забезпечено завдяки проведеній житлово-комунальними службами підготовчій роботі.

В ході підготовки теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років підприємствами було виконано максимально можливий об'єм робіт. 

377    378    379    380    381    382    383    384    385

 


%custom closeLinks()