ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Засідання виконкому 30 травня 2012 року


30 травня 2012 року під головуванням міського голови М.П.Ноги відбулось засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста.

Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 25 питань, по яким були прийняті  відповідні рішення.


 

План заходів, присвячених Міжнародному дню захисту дітей


1 червня - Міжнародний день захисту дітей!  Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святкових заходах!

 

 Програма святкових заходів  

Закінчення навчального року на факультеті основ медицини Університету ІІІ віку


29 травня 2012 року відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчального року на факультеті основ медицини на базі Шосткинської центральної районної лікарні.


 

Закінчення навчального року на економічно-правовому факультеті Університету ІІІ віку


29 травня 2012 року відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчального року на економічно-правовому факультеті на базі Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).


 

Соціальні ініціативи Президента: Інформаційна довідка щодо соціальної політики в Україні протягом 2010-2012 років


ВВП у 2008 році – зріс лише на 2,1 %, у 2009 р. – падіння вже становило 14,8 %; індекс споживчих цін (рік до року) у 2008 р. – склав 25,2 %, 2009 р. – 15,9 %. Катастрофічно були знижені обсяги випуску промислової продукції. Так індекс промислової продукції у 2008 р. становив – 94,8 %, у 2009 р. – 78,1 %.

У березні 2010 року діючий Уряд приступив до виконання своїх повноважень і зміг переломити кризову ситуацію: менш ніж за рік українська економіка знову запрацювала. Розпочато відновлення економіки та закладання фундаменту для сталого довгострокового розвитку країни.

Відбулося пожвавлення економічних процесів, яке невдовзі перейшло у стабільне зростання у машинобудуванні, будівництві, хімічному та енергетичному комплексах, авіаційній, космічній, легкій промисловості, виробництві лікарських засобів, АПК, на транспорті, у торгівлі, в інших галузях. При цьому реальний сектор відновлювався, а тіньова економіка поступово почала зменшуватися. Серед ключових пріоритетів Уряду – розвиток України було виведено на траєкторію сталого зростання при збереженні фінансової стабільності.


 

До уваги мешканців міста!


30 травня 2012 року   на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Шиман Ірина Юріївна, начальник  відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради.


 

Закінчення навчального року на історичному факультеті


25 травня 2012 року відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчального року на історичному факультеті Університету ІІІ віку на базі державного краєзнавчого музею.


 

Закінчення навчального року на факультеті інформаційних технологій


24 травня 2012 року відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчального року на факультеті інформаційних технологій на базі Центральної міської бібліотеки ім. Л.М. Толстого та агрономічному факультеті на базі міської станції юних натуралістів.


 

В Україні розпочато реалізацію Програми іпотечного кредитування на умовах надання часткової компенсації державою відсоткової ставки кредиту


28 травня на апаратній нараді при міському голові було обговорене питання стосовно реалізації Програми іпотечного кредитування на умовах надання часткової компенсації державою відсоткової ставки кредиту.

Заступник міського голови Віктор Пустовіт повідомив, що затверджена та запускається в дію державна програма здешевлення іпотечних кредитів. Доступне житло – один з найважливіших постулатів Соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Втілення нової іпотечної програми дозволить забезпечити житлом понад 40 тис. громадян країни. Планується надати близько 30 тис. кредитів, що дозволить залучити в будівництво майже 10 млрд. грн.


 

Апаратна нарада при міському голові 28 травня 2012 року


Під керівництвом міського голови Ноги М.П., за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 28 травня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

Завідувач сектору  у справах сім’ї та молоді Ольга Сокульська  доповіла про хід організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року . 

377    378    379    380    381    382    383    384    385

 


%custom closeLinks()