ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

НА СУМЩИНІ ПІДПИСАНО ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ДОГОВІР ЗДЕШЕВЛЕННЯ ІПОТЕКИ


У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА на Сумщині вперше в Україні розпочато реалізацію Програми іпотечного кредитування на умовах надання часткової компенсації державою відсоткової ставки кредиту.


 

Гаряча лінія 15 травня 2012 року


До уваги мешканців міста!

 

15 травня  2012 року  на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Савкатов Тимур Дмитрович, начальник управління Держкомзему у м. Шостка.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

Таланти освіти тобі, рідне місто!


15  травня  2012 року  у Шосткинському державному краєзнавчому музеї відбулось відкриття художньої виставки «Таланти освіти тобі, рідне місто!».

На виставці представлена 261 художня  робота  67 майстрів –  працівників освіти міста.


 

ДОЛЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ НА СУМЩИНІ


Область поділилася своїми здобутками та баченням майбутнього галузі ЖКГ з учасниками першої практичної конференції «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства»

«Програма Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» націлює нас на реформування однієї з найбільш соціально орієнтованих галузей, за підсумками роботи якої у людей формується думка щодо діяльності влади в цілому», – наголосив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ у ході відкриття конференції, в якій взяли участь фахівці житлово-комунальної сфери з усієї держави. 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


39 шосткинців звернулося сьогодні на особистий прийом до міського голови.


 

Анонс культурного життя міста з 14.05.12 по 20.05.12


Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку "Таланти педагогів", яка працюватиме в міському краєзнавчому музеї з 16 травня 2012 року


 

11 травня відзначив своє 85-річчя Володимир Петрович Чумак


Рішенням 7-й сесії 13 скликання від 19 травня 1972 року  Чумак  В.П.  був обраний головою виконкому Шосткинської міськради депутатів трудящих. На цій посаді він перебував до 1977 року.

Подальша його доля була також пов'язана з хіміко-фотографічної промисловістю. З 1977 р. по 1983 р. він працював директором СКТБ.


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ЛИШЕ ОСМИСЛИВШИ ТРАГІЧНІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ, МИ ЗМОЖЕМО БУДУВАТИ СВОЄ МАЙБУТНЄ»


За підтримки голови облдержадміністрації та Міжнародного благодійного фонду «Військове братерство» з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні з 11 до 25 травня в області триватиме Міжнародний соціальний фотодокументальний проект «Війна краде дитинство»

 


 

В колі сім’ї


З метою розвитку та підтримки альтернативних форм виховання дітей Шосткинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений   сімейний вечір «В колі сім’ї» до Дня сім’ї та матері  в приміщенні Шосткинського краєзнавчого музею.

На свято були запрошені прийомні сім’ї з дітьми, які оглянули персональну виставку творчих робіт (нитяна графіка) Раїси  Нікольської  та прийняли участь у тренинговій програмі «Щастя кожного в його руках», яку підготували спеціалісти Центру.


 

Сторінки історії Шостки


За ініціативою міського голови Миколи Ноги, з  метою популярізації історії нашого міста, на офіційному сайті Шосткинської міської ради створено   розділ  «Сторінки історії Шостки».

Розпочинаємо його публікацією книги місцевого краєзнавця Олександри Плодистої  «Героями были все»

377    378    379    380    381    382    383    384    385

 


%custom closeLinks()