ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

НКРЕКП розглянула пропозицію Асоціації міст України щодо автоматичного коригування тарифів


Асоціація міст України отримала відповідь НКРЕКП на пропозиції по здійсненню національним регулятором автоматичного (без звернень ліцензіатів) коригування тарифів. Враховуючи складність та тривалість підготовки ліцензіатами необхідної документації, АМУ звернулася до НКРЕКП з пропозицією самостійно ініціювати перегляд тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого теплопостачання при зміні ціни на паливно-енергетичні ресурси.
НКРЕКП не погодилась з пропозицією Асоціації міст України та поінформувала про досягнуті нею позитивні зміни в нормативно-правовому регулюванні процесу тарифоутворення, та про законодавчі ініціативи, спрямовані на подальше удосконалення цього процесу.
 
 
 

 01.03.2019 10:28 / АМУ / Комментарии (0)

 

Центральну міську бібліотеку заполонили мистецькі коти


1 березня, у перший день весни, відзначається Міжнародний день котів. Саме цим милим та ласкавим домашнім улюбленцям присвячена мистецька виставка «Котоманія – 2019», яка відкрилась у центральній міській бібліотеці.


 

«Сіверщина аграрна». Бізнес-форум під такою назвою вперше відбувся у Шостці


«Сіверщина аграрна». Бізнес-форум під такою назвою вперше відбувся у Шостці. До участі запросили представників міністерства агрополітики, науковців та місцевих підприємців.

Докладніше в сюжеті  ТРК" Академ ТВ":


 

Оголошення


Для жителів Сумської області  при Сумській обласній державній адміністрації  працює безкоштовна «гаряча лінія».


 

До уваги шосткинців! В Шостці працює виставка «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»


Виставка розповідає про історію Голодомору, яку повинні знати не лише в Україні, а й в усьому світі. Автори пояснюють, чому Голодомор є геноцидом та чому світове співтовариство має визнати його таким.


 

Підтримано кандидатури делегатів до складу госпітальної ради Шосткинського госпітального округу від міста Шостка


Відбулась нарада працівників міських закладів охорони здоров’я, на яких було запропоновано і підтримано кандидатури делегатів до складу госпітальної ради Шосткинського госпітального округу від міста Шостка, а саме:


 

21 лютого в Шостці відбулося перше засідання окружної виборчої комісії по виборам Президента України


Голова комісії Антоніна Синяговська та члени ОВК прийняли присягу, заслухали свої права та обов'язки.  Орієнтовна кількість виборців по нашому округу становить 147 395 осіб.

На території Шостки працюватиме 33 виборчі дільниці.  Територіальний виборчий округ № 160

Голова комісії - Синяговська Антоніна Миколаївна

Секретар комісії - Левченко Віктор Іванович

Список членів комісії ( у дужках зазначений суб’єкт подання кандидатури до складу ОВК):


 

У Шостці вперше влаштували Бізнес-форум «Сіверщина аграрна» (сюжет)


У Шостці вперше відбувся бізнес- форум «Сіверщина аграрна» . У рамках заходу  досвідом створення свого успішного бізнесу поділились приватні підприємці як Шосткинщини та і з інших міст України. Були надані практичні  поради щодо початку, розвитку та розширення власного агробізнесу.


 

АМУ просить Прем’єр-міністра не допустити втручання НКРЕКП у повноваження органів місцевого самоврядування зі встановлення комунальних тарифів


22 лютого Асоціація міст України та Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» звернулися до Прем’єр-міністра України з проханням не допустити втручання НКРЕКП в здійснення органами місцевого самоврядування повноважень з встановлення тарифів на комунальні послуг. Адже саме ефективний механізм тарифоутворення є одним з факторів, які дозволяють підприємствам теплокомуненерго (ТКЕ) стабільно забезпечувати споживачів якісними комунальними послугами.

 25.02.2019 10:28 / АМУ / Комментарии (0)

 

Анонс культурного життя Шостки 25.02.19 - 03.03.19


35    36    37    38    39    40    41    42    43

 


%custom closeLinks()