ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

92-га річниця від дня народження тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба


8 червня в Шостці відзначатимуть 92-гу річницю від дня народження тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації  Івана Микитовича Кожедуба.

Пропонуємо план  заходів, які відбудуться з цієї нагоди.  


 

Анонс культурного життя міста


Концерт художніх колективів Центру естетичного виховання, 9 червня, вулиця Леніна (помост), 18.00


 

Соціальні ініціативи Президента: забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації


1 червня 2012 року у приміщенні виконкому Шосткинської міської ради відбулась нарада в режимі відеоселектору з питань забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, за участю начальників управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій та міських рад.

  

В Шостці відзначили Міжнародний День захисту дітей


1 червня в Шостці відзначили Міжнародний День захисту дітей.

На центральній площі міста для юних шосткинців  було проведене  традиційне  свято «Веселої корівки», організоване компанією «Бель Шостка Україна».

Зі  святом  юних глядачів від імені міського голови  привітала його заступник  Ніна Сиваєва. «Діти  Шостки – найкращі, найактивніші та самі життєрадісні», - сказала вона. 


 

Міський фестиваль "Повір у себе"


З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів міський фестиваль “Повір у себе” для дітей-інвалідів на базі Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства „Турбота”.


 

Вихованці міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів взяли участь у святі


Традиційно 1  червня в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулася урочиста лінійка, присвячена відкриттю літнього оздоровчого майданчика для дітей з особливими потребами. Попереду їх чекають цікаві екскурсії, походи на природу та річку, конкурсні програми та вікторини, спортивні змагання.

Сьогодні ж вихованці центру  відвідали міські заходи, присвячені Дню захисту дітей, приймали участь у різноманітних конкурсах та розвагах. 


 

Виконком взяв до відома звіт про підсумки роботи житлово-комунальних служб міста в осінньо-зимовий період 2011-2012 років та затвердив завдання на осінньо-зимовий період 2012-2013 років


Протягом осінньо-зимового періоду 2011-2012 років задовільне функціонування підприємств, установ і організацій та надання споживачам міста житлово-комунальних послуг було забезпечено завдяки проведеній житлово-комунальними службами підготовчій роботі.

В ході підготовки теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років підприємствами було виконано максимально можливий об'єм робіт. 


 

ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «НАМ Є ЩО ДЕМОНСТРУВАТИ СВІТУ»


 

Сумщина представить економічний, інвестиційний та туристичний потенціал дипломатам з Міжнародного трейд-клубу в Україні, які відвідають регіон 14-15 червня

 Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації у ході засідання оргкомітету.

Понад 20 представників з більш ніж 10 країн світу ознайомляться з роботою «єдиного інвестиційного вікна» на прикладі індустріального парку «Свема» у Шостці; реалізацією інвестиційних проектів ТОВ «Керамейя», ТОВ «Гуала Гложерс Україна», ПАТ «Крафт Фудз Україна», ПАТ «Технологія», ПАТ «Бель Шостка Україна». 


 

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ПОНАД УСЕ


 

Юрій ЧМИРЬ: «Інспектуючі органи забовязані дбати про якість та безпеку продуктів харчування для дітей»

За словами голови облдержадміністрації, питання організації якісного харчування дітей у навчальних закладах перебуває на особистому контролі у  Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, адже забезпечення дітей корисним, повноцінним та збалансованим харчуванням – це питання національної безпеки України, переконаний Юрій Чмирь. 

«Ми – діти твої, Україно!»


 

1 червня – Всесвітній День захисту дітей. Так, це день дитинства такого далекого та близького водночас. А що ж таке  дитинство? Це – блакитне небо, це мир і щастя, це великий гомін, юрба, бантики, скакалки, м’ячики, машинки… Це все те, чого нам не вистачає у дорослому житті.

 З нагоди свята у Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулись урочистості присвячені цьому дню. Свято зібрало близько 200 дітлахів. Цікаві конкурси: малюнок на асфальті, змагання з шашок, веселі старти, «Місто майстрів» та святковий концерт жваво веселили всіх присутніх. Чисельні гості, спонсори свята вітали дітей щедрими аплодисментами та обдаровували призами і подарунками.


376    377    378    379    380    381    382    383    384

 


%custom closeLinks()