ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці ліквідують наслідки стихії


В неділю  10 червня на Шосткою пронісся  штормовий вітер з силою 25 м/с та    гроза . Це призвело до 80 поривів ліній електропередач, 2 проривів газопроводу, руйнування 12 дахів та 3 автомобілів.

Про це повідомила під час апаратної  наради  начальник управління з надзвичайних ситуацій міськради Ольга Ткаченко.  Ольга Олександрівна зазначила, що штормового попередження на передодні грози наше місто не отримало, воно прийшло вже після того, що сталося. 

Заступник начальника управління житлово-комунального Віталій Могильний повідомив, що сьогодні в Шостці продовжено роботу з  ліквідації  наслідки стихійного лиха, до якої  залучені  всі комунальні служби міста. 


 

Апаратна нарада 11 червня 2012 року


 Під керівництвом міського голови за участю керівників управлінь та відділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 11 червня  2012 року відбулася апаратна нарада.


 На порядок денний було винесено питання про  заходи щодо реалізації Постанови КМУ від 2.04.2012 №243 «Про затвердження  Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов».

 

З інформацією з цього питання виступила керуюча Шосткинського відділення «Укргазбанку» Олена Комарова. Вона повідомила, що на виконання постанови КМУ від 25 квітня 2012 № 343 «Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, прийнятої в рамках виконання Соціальних ініціатив Президента,  Акціонерний банк «Укргазбанк»  розробив программу  «Доступне житло».


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 11.06.12 по 17.06.12


13 червня о 9.00 в спорткомплексі "Свема" (вул. Кірова, 20)  відбудеться   Чемпіонат України з греко-римської боротьби.

16  червня о 18.00  на центральній площі міста  на шосткинців очікує концерт художніх колективів Центру естетичного виховання.

 

 Анонс культурного та спортивного життя міста з 11.06.12 по 17.06.12

  

Відбулось друге пленарне засідання X сесії Шосткинської міської ради VI скликання


9  питань було розглянуто 8 червня 2012 року на другому пленарному засіданні X сесії Шосткинської міської  ради VI скликання,   яке відкрив і провів голова ради Микола Нога.


 

«Світлий» розпочне свою роботу 18 червня


Триває підготовка  до оздоровчої кампанії заміського табору «Світлий». Перша зміна тут розпочинається з 18.06.2012 р. Вартість путівки становить 2040 грн. При цьому  доплата  від Фонду соціального страхування складає 840 грн., решту оплачують батьки та профспілки організацій, де вони працюють.

 

 


 

8 червня в Шостці відзначили 92-гу річницю від дня народження тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба


8 червня в Шостці  відбувся мітинг,  присвячений 92-й річниці від дня народження  Тричі Героя Радянського Союзу Івана Кожедуба.

На мітингу були присутні представники міської влади, делегація з Брянської області, учнівська молодь, представники громадськості.


 

Обласна влада Сумщини звернулася до керівництва «Укрзалізниці» з проханням переглянути нововведення у розкладі руху пасажирських поїздів


«Ми занепокоєні погіршенням стану обслуговування пасажирським залізничним транспортом в напрямку міста Київ через відміну поїздів 115/116 «Харків-Трускавець», 343/344 «Харків-Житомир», 349/350 «Харків­-Тернопіль», а також зміною часу прибуття до столиці поїзда 171/172 «Суми-Київ»», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

Так, замість перших трьох нині введено поїзди 171/172 «Суми-Київ» та 63/64 «Харків-Київ», у складі якого відсутні плацкартні вагони, що призводить до зростання вартості квитків.


 

ПІДВИЩУЄМО ОСВІТНІ СТАНДАРТИ – ФОРМУЄМО МАЙБУТНЄ НОВОЇ СУМЩИНИ


В області завершено зовнішнє незалежне оцінювання

 

«На шляху до вдосконалення системи освіти України ЗНО дозволяє уникнути корумпованості та забезпечує рівні можливості для абітурієнтів під час вступу до вищих навчальних закладів, відкриває дорогу талановитій молоді до престижних вишів», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО. З її слів, тестування здійснюється на принципах прозорості та об’єктивності.

Цьогоріч інтелектуальний марафон тривав з 15 травня до 7 червня. Бажаючі вступити до вищих навчальних закладів мали зареєструватися для участі у ЗНО з 1 січня до 20 лютого. Для проходження тестування зареєструвалося 8503 абітурієнти, з них 6437 осіб (86%) – випускники 11 класів. Порівняно з минулим роком їх кількість збільшилася майже на 1700 осіб.


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМЩИНА УСПІШНО ВИКОНУЄ ЗАВДАННЯ ПРЕЗИДЕНТА ЩОДО ГАРАНТІЙ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»


На цьому наголосив губернатор області у ході прес-туру до приватного акціонерного товариства «Сад» на Охтирщині, яке є флагманом сільськогосподарського виробництва регіону

Юрій Чмирь ознайомив журналістів області з основними здобутками агропромислового комплексу. За його словами, у 2011 році сумські аграрії зібрали рекордний урожай зернових – 2,5 мільйона тонн, побудували 3 елеватори загальною потужністю 100 тисяч тонн у Сумському, Глухівському та Кролевецькому районах. 


 

Острів милосердя


У нашому місті є багато дитячих закладів, де можна дітям гарно відпочити, отримати приємні миті насолоди. Але один заклад, є тим острівцем, де діти з особливими потребами почувають себе найвпевненіше. Це Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Численні виховні та культурні заходи, що проводяться у центрі, доброзичливе ставлення співробітників створюють для наших дітей теплу, домашню атмосферу.

 

 

375    376    377    378    379    380    381    382    383

 


%custom closeLinks()