ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «КОЖНІЙ ДИТИНІ – РОДИНУ»


Губернатор наполягає на виявленні сімей з потенційною небезпекою соціального сирітства

Моніторинг, так званої, «зони ризику» сприятиме своєчасному усуненню проблем у таких сім’ях, переконаний Юрій Чмирь.

«Питання влаштування дітей-сиріт у сімейні форми виховання знаходиться на особистому контролі у Президента України. Така ініціатива має підтримуватися на всіх рівнях, починаючи з сільських рад, адже це – життєво важливе питання», – наголосив під час засідання колегії облдержадміністрації Юрій Чмирь.


 

Зміни в законодавстві


22 травня 2012 року Верховною Радою України схвалено Закон України „Про внесення зміни до статті 5 Закону України „Про психіатричну допомогу”, яким передбачено підвищення розміру допомоги особі, яка здійснює догляд за інвалідом I-II групи внаслідок психічного розладу з 10 відсотків прожиткового мінімуму до рівня мінімальної заробітної плати (з 109,40 грн, до 1094 грн).


 

Щоб жилося весело


Під таким гаслом працюють співробітники Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

 Відпочинок на природі, різноманітні ігри, роваги, веселий настрій – це те, що потрібно нашим вихованцям


 

Змінено розміри прожиткового мінімуму


12.04.2012року Законом України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік” внесено зміни, а саме:

 з 01.07.2012 року рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить:

-         для дітей віком від 0 до 18 років (до 23 років за умови навчання) – 75 відсотків


 

РЕФОРМУЄМО МІСТОБУДІВНУ ГАЛУЗЬ – СТВОРЮЄМО КОМФОРТНІ УМОВИ ЖИТТЯ


«Ми не дозволимо незаконно забудовувати території, які належать людям»

На цьому у ході засідання колегії наголосив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ.

З його слів, напрацьований механізм, що ґрунтується на прогресивній нормативно-правовій базі, дозволяє області впевнено рухатися у напрямку оновлення містобудівної документації.

Як повідомив начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олег ПАВЛЕНКО, нині розроблено проект детального планування центральної частини міста Ромни, який планується затвердити найближчим часом. Триває розробка генерального плану міста Шостка.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 18.06.12 по 24.06.12


Запрошуємо мешканців міста на святковий концерт до Дня молоді, який відбудеться 24 червня 0 18.00 на центральній площі міста

Також в програмі культурних та спортивних заходів міста на наступному тижні  міська фізкультурно-спортивна естафета рухливих ігор «Найсильнішим буду, я!». Показові виступи вихованців східних бойових мистецтв ДЮКФП “Патріот” (23 червня, центральна площа міста (біля помосту),  виступ Валерія Степаненка і кращих солістів міста. 

 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 18.06.12 по 24.06.12


 

СУМЩИНА – НА ПОРОЗІ ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОГО ТРЕЙД-КЛУБУ В УКРАЇНІ


Губернатор області Юрій ЧМИРЬ представить економічний, інвестиційний та туристичний потенціал регіону міжнародним дипломатам

 

14-15 червня Сумщину відвідають представники Міжнародного трейд-клубу в Україні – дипломати та інвестори – з різних країн світу, зокрема, Російської Федерації, Швейцарії, Нідерландів, Латвії, Аргентини тощо.

У рамках візиту 14 червня на базі виставкового комплексу «Іллінський» відбудеться презентація Сумщини, зустріч з бізнесовими колами області. 

 

15 червня представники трейд-клубу побувають у Глухівському державному історико-культурному заповіднику та ознайомляться з роботою «єдиного інвестиційного вікна» на прикладі індустріального парку «Свема» у Шостці.


 

Запрошуємо шосткинців поважного віку до навчання


Ось і закінчився навчальний рік в Університеті ІІІ віку.

Реалізувати принцип навчання людей впродовж всього життя стало можливим за ініціативою міського голови Миколи Ноги  ще з квітня 2010 року і вже сьогодні впровадження інноваційного підходу з надання соціальних послуг особам,  що досягли пенсійного віку, має певні результати.


 

«Краса рукотворна»


Так названо захід, що пройшов 11 червня 2012 року в дитячій бібліотеці ім. Горького у рамках відзначення всесвітньго Дня захисту дітей.

Відвідувачів приємно вразила виставка творчих робіт дітей міста. Серед чисельних експонатів є  п’ятнадцять робіт вихованців міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, яких запросили напередодні. 


 

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради затвердив тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі 1-75 грн.


Рішення № 172 від 06.06.12р.

 

Керуючись ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15.05.2012р. №3722-05/18068-08 та лист Міністерства інфраструктури України від 01.03.2012р. №2038/11/10-12, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Встановити тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху, у розмірі 1-75 грн. за одного пасажира.

374    375    376    377    378    379    380    381    382

 


%custom closeLinks()