ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шановні шосткинці та гості нашого міста!


24 липня 2012 року  в Шостці відзначатимуть 80-річчя від дня народження видатного шосткинця  Володимира Костянтиновича Кісліцина, який очолював  ВО «Свема» з 1976 року.

В рамках урочистих заходів в цей день  о 10.00  за адресою вул. Депутатська, 11  буде  відкрито меморіальну дошку.

О 12.00 в міському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття експозиції, присвяченої  життєвому  шляху Володимира Костянтиновича.      

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вказаних заходах.


 

Шановні мешканці міста Шостка, всі, хто перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради!


 З метою формування і ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, сектор обліку та розподілу житла міської ради проводить переєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання. Просимо в термін до 01.10.2012 року надати перелік документів, необхідних для переєстрації та включення до Єдиного державного реєстру:


 

СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА: ОРІЄНТАЦІЯ НА ІНТЕРЕСИ ЛЮДЕЙ


На Сумщині більш ніж 25 тисяч вкладників Ощадбанку колишнього СРСР отримали кошти з компенсаційних рахунків

«Обласна влада посилено працює над тим, щоб виплати громадянам було здійснено належним чином, без збоїв та у найкоротший термін», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.


 

Реалізація промислової продукції підприємствами м.Шостка за січень–травень 2012 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що за січень–травень 2012 року підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції на суму 562,9 млн.грн.

У структурі реалізації найбільша частка припадає на продукцію підприємств з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води (41,9%), з виробництва харчових продуктів, напоїв (35,1%), хімічної та нафтохімічної промисловості (17,7%).

У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за січень–травень 2012 року по м.Шостка склав 7048,0 грн. (довідково: за січень–травень 2011 року – 6937,1 грн.).  


 

Компенсаційні виплати вкладникам Сбербанку колишнього СРСР


Відповідно до Доручення Президента України Віктора Федоровича Януковича Ощадбанк веде роботу для проведення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР, а саме актуалізація вкладників, яка розпочалась 2 квітня 2012 року.

Першим етапом цієї роботи було проведення актуалізації даних вкладників колишнього СРСР. Актуалізація даних здійснюється стосовно тих вкладників, які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (але не більш як 1000 гривень на одного вкладника) та дані про яких внесено до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» до 01.01.2012 року.

 З 1 червня поточного року розпочата виплата компенсаційних коштів вкладникам Сбербанку колишнього СРСР та буде проводитись всіма установами Ощадбанку міста до 25 грудня 2012 року.

В м. Шостка актуалізацію і виплату проводять 8 територіально відокремлених без балансових відділень Ощадбанку, в яких відкрито для цього 11 операційних вікон.

Станом на 12 липня 2012 р. із 18252 зареєстрованих вкладників міста зателефонували і отримали дату актуалізації 12497 чоловік, пройшли актуалізацію 7140 чоловік, з яких 2674 отримали Національну картку з коштами на компенсаційному рахунку.


 

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ


Чисельність наявного населення м.Шостка за оцінкою станом на 1 травня 2012р. становила 79512 осіб.

За січень–квітень 2012р. у м.Шостка народилось 210 осіб, у той час як померлих було 374 особи. Внаслідок цього природне скорочення населення склало 164 особи.

В порівнянні з відповідним періодом 2011р. кількість народжених збільшилась на 15 осіб, кількість померлих збільшилась на 50 осіб, природне скорочення населення збільшилось на 35 осіб.

За січень–квітень 2012р. у м.Шостка прибуло 282 особи, а вибуло 263 особи.

В порівнянні з відповідним періодом 2011р. кількість прибулих збільшилась на 5 осіб, кількість вибулих – на 21 особу.

 


 

Про соціально-економічне становище м.Шостка за січень–травень 2012р.


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:


 

Результати роботи Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів за 6 місяців 2012


За перше півріччя 2012 року Шосткинським міським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснено роботу, а саме отримали реабілітаційні послуги 149 дітей-інвалідів.


 

Рішення міської ради від 27.06.2012р. № 197 “Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2012 рік»


На виконання Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради вирішив:


 

Делеговані повноваження: ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА


 Поєднання інтересів держави та громад є однією з найважливіших ознак розвитку демократичних засад в суспільстві. Забезпечується це в нашій країні, зокрема,  делегуванням виконавчою владою окремих повноважень органам місцевого самоврядування. Реалізація органами місцевого самоврядування делегованих державою повноважень  сприяє не лише підвищенню якості надання населенню адміністративних і соціальних послуг, а й соціально-економічному розвитку територіальних громад в цілому. При цьому контроль за виконанням делегованих повноважень держава залишила за органами виконавчої влади.

Відповідно до ст. 38 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», до делегованих  виконавчим органам місцевого самовря­дування пов­новажень, зокрема, відноситься «вирішення…  питань  про  проведення зборів,   мітингів,   маніфестацій   і  демонстрацій,  спортивних, видовищних  та  інших  масових  заходів;  здійснення  контролю  за забезпеченням при їх проведенні громадського порядку». 

373    374    375    376    377    378    379    380    381

 


%custom closeLinks()